DO GÓRY
#reklama

Prędko nie przejdziemy


     
    Udostępnij

Kamiennogórski absurd trwa i wszystko wskazuje na to, że prędko się nie skończy. Mowa o zagrodzonym przez TBS moście na Bobrze, prowadzącym do galerii handlowej.

Jeleniogórski Sąd Okręgowy po wielu miesiącach zdecydował o ponownym skierowaniu sprawy do Kamiennej Góry.
Pierwotnie właśnie do naszego sądu trafiła ta sprawa. Było to przed wakacjami 2016 roku.
– Kamiennogórski sąd przekazał jednak akta Sądowi Okręgowemu w Jeleniej Górze – informował RTI w grudniu 2016 roku mecenas Tomasz Łuczkowski, radca prawny urzędu miasta.
Powodem takiego działania wymiaru sprawiedliwości była kwestia wartości przedmiotu sporu. Sąd z Kamiennej Góry uznał most za mienie znacznej wartości, a w takich sprawach orzekać może jedynie sąd wyższej instancji.

Więcej w najnowszym RTI - już w kioskach!

EK

Czytaj również

#reklama
Nasi w Czechach
Grupy muzyczne z Kamiennej Góry wystąpią w naszym partnerskim mieście.
#KULTURA
0
Dzieciaki z Laboratorium
Dwa lata od prapremiery, film „Tak, to jest cud” zrealizowany przez grupę licealistów z kamiennogórskiego LO po raz pierwszy zetknął się z szeroką publicznością.
#AKTUALNOŚCI
0
Rozgrzeszyli burmistrza (Okiem Radnego)
Zaskoczenia nie było. W środę 7 czerwca 16 radnych opowiedziało się za udzieleniem absolutorium burmistrzowi Kamiennej Góry za rok 2016. Jedynie ja byłem przeciw. Poniżej moje wystąpienie z tej sesji. Udało mi się je, o dziwo, wygłosić z mównicy i nawet dokończyć mimo uwag i nieprzychylnych komentarzy niektórych słuchaczy. Najbardziej odlotowy wygłosił tuż po mojej mowie przewodniczący H. Różański, który stwierdził: no, skończyła się demagogia.
#AKTUALNOŚCI
8
Przyjdźcie na festyn!
Już jutro (sobota 10 czerwca) na placu przed Domem Kultury w Marciszowie odbędzie się festyn charytatywny „Dzieci dzieciom” na rzecz Zuzi Kubiak, Kacperka Wsolaka i Huberta Szajnogi.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama