DO GÓRY
#reklama

Pożar w stolarni


     
    Udostępnij

W nocy z 23 na 24 grudnia zapaliła się stolarnia jednego z zakładów przy ulicy Towarowej w Kamiennej Górze. Pożar był duży i spowodował spore straty. – Oszacowaliśmy je na ponad 400 tys. zł – mówi mł. bryg. Karol Leszczyński, rzecznik prasowy KP PSP w Kamiennej Górze. Było ryzyko zagrożenia życia ludzkiego. Choć żywioł udało się ujarzmić, właścicieli zakładu spotkał przed świętami ogromny cios.

Do zdarzenia doszło ok godziny 3.05. Z ogniem walczyły jednostki OSP z Ptaszkowa, Krzeszowa i Pisarzowic, wspierając działania PSP Kamienna Góra. Łącznie 8 zastępów z 25 strażakami.
Ratownicy podali na płonący obiekt 3 strumienie wody. Już w chwili zgłoszenia paliło się 20 metrów kwadratowych dachu oraz wnętrza stolarni. Ze względu na zgromadzony łatwopalny materiał budowlany gaszenie nie było łatwe. To niejedyne zagrożenie, z którym zmagały się ekipy straży.

Szeroko o tym w aktualnym RTI
RG

Czytaj również

#reklama
Nowy nr RTI już w kioskach!
W najnowszym RTI przeczytasz:
#AKTUALNOŚCI
0
Dyżury radnych - styczeń 2018 r.
Radni czekają na mieszkańców.
#RÓŻNE
0
Orszak z królami
W sobotę 6 stycznia w dzień Epifanii odbędzie się tradycyjny Orszak Trzech Króli. W tym roku oficjalnie do wydarzenia włączy się 644 miejscowości w Polsce i 16 poza jej granicami. Największe uliczne jasełka obędą się również w naszej okolicy.
#RÓŻNE
0
Dobrze, że jesteś
Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza na pierwszy spektakl w nowym roku.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama