DO GÓRY

Pożar w Jaczkowie


     
    Udostępnij

W miniony czwartek około godziny 15.30 doszło do pożaru w budynku mieszkalnym w Jaczkowie.

Z relacji strażaków oraz świadków zdarzenia wynika, że prawdopodobnie pożar wybuchł w garażu, który przylegał do pomieszczeń mieszkalnych.
Na miejsce zostały wysłane trzy jednostki z Wałbrzycha oraz ochotnicze z gminy Czarny Bór – informuje Tomasz Kwiatkowski, oficer prasowy KM PSP w Wałbrzychu.
Dzięki szybkiej akcj strażaków udało się uratować dom.

(Więcej w dzisiejszym RTI)
PW

Czytaj również

#reklama
Nowy numer Tygodnika już w kioskach!
O czym piszemy w RTI 28/2018 (917)?
#AKTUALNOŚCI
0
1,7 mln dla DCR
Na czerwcowej sesji sejmiku zapadła ważna dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji decyzja. Szpital został dofinansowany kwotą 1 mln 700 tysięcy złotych. To wicemarszałek Iwona Krawczyk wnioskowała o te pieniądze. Trafią one do placówki na Korczaka jako zwiększenie kapitału zakładowego spółki.
#AKTUALNOŚCI
0
Zagrali w finałach (galeria)
Przez ostatni weekend młodzi siatkarze ze SP nr 1 w Kamiennej Górze (na zdjęciu, na pierwszym planie) pod opieką Zbigniewa Lemy uczestniczyli w finałach Kinder + Sport w Zabrzu. Kamiennogórzanie w stawce 32 ekip w mini siatkówce „3” zdobyli 27. miejsce.
#SPORT
0
Okradł babcię
Kamiennogórscy policjanci zatrzymali 7 lipca 27-latka, który ukradł dużą sumę pieniędzy swojej babci. Jego łupem padły pieniądze ukryte przez 78-letnią kobietę w meblach. Wszystkie przepuścił w jednym z salonów gier.
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama