DO GÓRY
#reklama

Pożar na Krótkiej


     
    Udostępnij

Przed kilkunastoma minutami zakończyła się akcja strażaków przy ulicy Krótkiej w Kamiennej Górze. Cztery jednostki gasiły tam pożar w kamienicy nr 4.

Ogień wybuchł na parterze, pod schodami. Szybko rozwinął się tak, że niektórzy mieszkańcy nie mogli sami opuścić budynku. Kilka osób trzeba było ewakuować przez okna. Po jedną strażacy musieli wejść do mieszkania mimo dużego zadymienia.
W pożarze poszkodowane zostały trzy osoby. Dwie na tyle niegroźnie, że odmówiły pomocy lekarskiej. Jedna lokatorka z piętra została odwieziona do szpitala.
Na miejscu była policja, przedstawiciele ratusza, Spółki Mieszkaniowej oraz inspektor nadzoru budowlanego. Zdecydował on, że tej nocy lokatorzy kamienicy nie wrócą już do swoich mieszkań.

Więcej o tym w RTI 30 listopada
pg

Czytaj również

#reklama
500+ nie działa?
Jedną z rządowych obietnic było zatrzymanie tendencji wymierania Polaków. Pomóc miał w tym m.in. program socjalny 500+, dotujący rodziny potrzebujące oraz te, w których jest więcej niż jedno dziecko. Póki co specjaliści alarmują, że wyniki działania kosztownego projektu są przynajmniej pod tym względem mierne. Także u nas.
#RÓŻNE
3
Nocne opactwo
Nie lada gratka dla miłośników historii i sztuki. Krzeszowskie sanktuarium zaprasza na nocne zwiedzanie.
#KULTURA
0
Kto zbuduje wieżę?
W lipcu prezydent Wałbrzycha i lider Aglomeracji Wałbrzyskiej Roman Szełemej poinformował o przyznaniu dotacji w wysokości 1 miliona 377 tys. zł na zagospodarowanie terenów wokół Trójgarbu i budowę wieży widokowej na tym szczycie. Inicjatorami tej inwestycji są samorządy Czarnego Boru, Starych Bogaczowic, Szczawna-Zdroju oraz Nadleśnictwo Wałbrzych. Całkowita wartość projektu to wydatek rzędu 1 miliona 620 tys zł.
#AKTUALNOŚCI
0
„Jedynka” poza zasięgiem
Kamiennogórski MOS był organizatorem powiatowych zawodów w koszykówce chłopców ze szkół gimnazjalnych. Złote medale wywalczyli zawodnicy „jedynki” Kamienna Góra (na zdjęciu). Do sali sportowej SGEE w Kamiennej Górze na zawody powiatowe pofatygowały się tylko reprezentacje 3 szkół – GM nr 1 i GM nr 2 z Kamiennej Góry oraz szkoła z Lubawki.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama