DO GÓRY

Poważny wypadek w Ciechanowicach


     
    Udostępnij

Wczoraj (czwartek 18 października) po godzinie 20.00 skoda superb uderzyła w drzewo na drodze w Ciechanowicach. Kierowca oraz dwie pasażerki trafili do szpitala.

Samochód prowadził 18-latek, który jechał z dwiema koleżankami w tym samym wieku. Na prostej drodze auto uderzyło w drzewo. Kierowcy i jednej z pasażerek udało się wydostać z rozbitego pojazdu. Druga z kobiet była nieprzytomna, uwięziona we wraku. Uwolnili ją strażacy, którzy jako pierwsi zjawili się na miejscu wypadku. Policja zbadała kierowcę na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu – był trzeźwy. Trafił do szpitala w Kamiennej Górze. Ranne pasażerki karetki odwiozły do szpitali w Jeleniej Górze i Wałbrzychu. Nieoficjalnie wiadomo, że są w stanie ciężkim.
Poszkodowani w wypadku to mieszkańcy gminy Kamienna Góra. Jak mówią strażacy, młodzi ludzie mogą mówić o dużym szczęściu. Ocaliła ich masywna konstrukcja skody, którą podróżowali.
MB

Czytaj również

#reklama
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy O
Cała 11. kolejka jeleniogórskiej klasy O zostanie rozegrana w najbliższą sobotę. Lider tabeli Lotnik wybiera się do 14. ekipy ligi – Hutnika Pieńsk. O drugie zwycięstwo powalczą zawodnicy kamiennogórskiej Olimpii, którzy zagrają z 13. w tabeli – Pogonią Świerzawa.
#SPORT
0
Wójcik grała
Przez trzy ostatnie weekendowe dni w Pile rozegrano towarzyski turniej kobiet. Pierwsze miejsce z kompletem „oczek” zajął mistrz Polski - Chemik Police. Drugą lokatę wywalczył wicemistrz – ŁKS Łódź z kamiennogórzanką Aleksandrą Wójcik (na zdjęciu). Na najniższym stopniu podium wylądował PTPS Piła.
#SPORT
0
Trampkarze zmietli Lotnika (galeria)
Młodziki z Kamiennej Góry ulegli jednym trafieniem (0:1) rówieśnikom z Lotnika, za to srogi rewanż za młodszych kolegów wzięli trampkarze, aplikując rywalom bagaż 8 bramek. Najwięcej, bo 4 zdobył Fabian Plata.
#SPORT
0
Pływali i biegali (galeria)
Pięćdziesięciu dziewięciu zawodników z powiatu wystartowało 13 października w duatlonie (pływanie i bieg) na kamiennogórskim basenie oraz bieżni stadionu przy ul. Słowackiego.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama