DO GÓRY

Potrącenie na torach


     
    Udostępnij

Do groźnego wypadku doszło wczoraj (13 sierpnia) na linii kolejowej między Ciechanowicami a Janowicami Wielkimi. Pociąg relacji Wrocław – Jelenia Góra Kolei Dolnośląskich potrącił 27-letnią kobietę.

Do zdarzenia doszło przed godziną 21.00 na terenach leśnych między wspomnianymi wsiami. 27-letnia mieszkanka gminy Janowice Wielkie z niewyjaśnionych przyczyn znalazła się na torach, którymi jechał skład KD. Kobieta przeżyła wypadek, ale doznała poważnych obrażeń. Została zabrana do szpitala. Na miejscu pracowała policja oraz specjalna komisja kolei. Okazało się, że konduktor był trzeźwy. Krew do badania została też pobrana od potrąconej. Trwa wyjaśnianie przyczyn wypadku. W chwili wydarzenia pociągiem podróżowało 20 osób. W związku z akcją nastąpiły znaczne opóźnienia w ruchu szynowym na odcinku między Jelenią Górą a Marciszowem.
Red. foto ilustracyjne (archiwum RTI)

Czytaj również

#reklama
Jazda na podwójnym gazie
Policjanci zatrzymali do kontroli nietrzeźwego mieszkańca gminy Lubawka.
#AKTUALNOŚCI
0
Festiwal na Przełęczy
W najbliższy weekend znana z malowniczych widoków Przełęcz Rędzińska zapełni się fanami muzyki alternatywnej. Od 17 do 19 sierpnia będzie się tam odbywać trzecia edycja festiwalu CzarnOFF. W tym roku impreza będzie połączona z gminną inicjatywą „Bajanie na Polanie”. Efektem jest Rudawski Festiwal Kultury.
#KULTURA
0
Dziesięć trafień w meczu (galeria)
Gospodarze – Kwarc Pisarzowice na mecz kontrolny zaprosili ekipę Lesku Sędzisław. Miejscowi już w pierwszej odsłonie zdecydowanie przeważali (3:1). Po przerwie kibice zobaczyli jeszcze 6 bramek (8:2). Grzegorz Wowk strzelił cztery bramki dla gospodarzy.
#SPORT
0
Dożynki i pierogi
Już po raz 15. w historii gmina Czarny Bór jest organizatorem znanego w regionie konkursu kulinarnego „Dolnośląskie Święto Pieroga”. Pierogowe szaleństwa kulinarne odbędą się podczas Gminnych Dożynek, które zaplanowano na sobotę 1 września na stadionie w Czarnym Borze.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Stary
2018-08-16 21:15
Jaka młodzież? 27 lat to juz kobieta. A młodzież to juz jakies uposledzenie? Znam sporo młodych ogarniętych ludzi. Przykro mi ze otacza Cię patologia. Pozdrawiam.
aja
2018-08-15 14:45
młodzież coraz durniejsza

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama