DO GÓRY
#reklama

Poszukiwania zaginionego (publikujemy zdjęcie!)


     
    Udostępnij

Policja i służby ratunkowe od wczoraj szukają zaginionego mężczyzny. Publikujemy jego fotografię!

W środę wieczorem 56-letni mieszkaniec DPS w Kamiennej Górze opuścił dom pomocy i do niego nie wrócił. Poszukiwania trwały całą noc i są kontynuowane.
Policja przekazała mediom fotografię zaginionego. Jeżeli ktoś posiada informacje na temat miejsca pobytu osoby z fotografii, powinien skontaktować się z policją: 112, 997, 75 - 744 - 82 – 00.

O poszukiwaniach:
»Zaginął mieszkaniec DPS!
red. materiały policji

Czytaj również

#reklama
Do sądu za przeglądy
Jak ustalił prokurator, proceder nie był skomplikowany. Diagności bili w dowodach rejestracyjnych pieczątki, choć niektóre auta nie wjeżdżały na kanał diagnostyczny, inne nawet nie pojawiały się na stacji.
#AKTUALNOŚCI
1
Festiwalowy półmetek
III Festiwal Małych Prapremier wciąż trwa. Choć do końca Festiwalu pozostały zaledwie dwa dni, to Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu nie spuszcza z tonu. Przed nami jeszcze 10 wydarzeń festiwalowych a w tym między innymi 5 spektakli, koncert, czytanie performatywne oraz dalszy ciąg warsztatów teatralno-ruchowych.
#KULTURA
0
Szalał w Kaczorowie
Mieszkaniec Lubawki wpadł na terenie powiatu jaworskiego. Tamtejsi policjanci wlepili mu mandat za przekroczenie prędkości. I to nie byle jakie przekroczenie. 31-latek „pruł” swoim autem na terenie zabudowanym 113 km/h!
#AKTUALNOŚCI
0
Jak ogrzewasz mieszkanie? (#sonda)
W naszym regionie podnoszenie temperatury w mieszkaniach to nie tylko kwestia 3 zimowych miesięcy. Bieżący rok udowadnia, że sezon grzewczy trwa u nas nawet 9 miesięcy. Wręcz listopadowa pogoda zmusza do dogrzewania lokali.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama