DO GÓRY

Poszukiwani wpadli


     
    Udostępnij

Policjanci z Kamiennej Góry zatrzymali nieletnią, która po ucieczce z ośrodka wychowawczego ukrywała się przed mundurowymi.

Policjanci od pewnego czasu szukali 17-letniej dziewczyny oraz 19-latka. Po przepustce ona nie wróciła na czas do placówki wychowawczej w opolskiem, a on do zakładu poprawczego w dolnośląskiem. Oba ośrodki zgłosiły ten fakt policji, a mundurowi zaczęli poszukiwania w miejscach zamieszkania nastolatków. 7 września dostali informację o kryjówce dziewczyny i chłopaka. Po zatrzymaniu oboje trafili do Policyjnej Izby Dziecka w Legnicy.
MB

Czytaj również

#reklama
8. edycja Festiwalu Filmowego Hommage à Kieślowski
W Sokołowsku w dniach 14-16 września odbędzie się ważna impreza kulturalna.
#KULTURA
0
Kapitalny lob Kiełbasy (galeria)
Podopieczni Adama Nowaka z Olimpii Kamienna Góra (na zdjęciu) pokonali 2:0 (1:0) w sobotę ekipę Czarnych Lwówek Śląski w pojedynku ligowym trampkarzy. Autorami bramek byli Kiełbasa i Gorczyca.
#SPORT
0
Kontuzja Haponiuka (galeria)
W sobotę do południa młodziki Olimpii podejmowali rówieśników z Lwówka Śląskiego. Gospodarze byli w tym spotkaniu zdecydowanie lepszym i skuteczniejszym zespołem, wygrywając 3:0 (1:0). Niestety kapitan Olimpii – Dawid Haponiuk doznał kontuzji kolana.
#SPORT
0
Kulturalny rozkład jazdy RTI – wrzesień 2018 r.
Repertuary jednostek kultury w regionie. Teatry, filharmonie i kina. Jelenia Góra, Bolków, Wałbrzych, Kowary, Krzeszów, Sokołowsko.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama