DO GÓRY
#reklama

Postawieni pod ścianą


     
    Udostępnij

Mieszkańcy spółdzielczych bloków w Lubawce czują się oszukani. Za wymianę instalacji gazowej w mieszkaniach zapłacili horrendalne kwoty.

– Spółdzielnia pokryła koszta robocizny, czyli około 350 zł za mieszkanie. My mieliśmy opłacić wyłącznie materiały – mówi Władysław Jojczyk (na zdjęciu z prawej) z Lubawki. – Za 4,5 metra miedzianych rur wykonawca zażyczył sobie... 600 zł. Powiedział, że jego materiały tyle kosztują.
Mieszkańcy są zbulwersowani. Mówią, że gdyby kupili materiał sami, zapłaciliby przynajmniej o połowę mniej.

Szeroko o tym w aktualnym RTI
EK

Czytaj również

#reklama
Na co do kina? (6-12 października)
Zapraszamy do naszego cotygodniowego poradnika kinomana. Kina w: Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Krzeszowie, Kowarach i Sokołowsku.
#KULTURA
0
Zabawa i pomoc
Miasto Kamienna Góra, Szkoła Podstawowa nr 2, Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej oraz kamiennogórskie kluby sportowe zapraszają na cykl imprez charytatywnych w nadchodzący weekend.
#RÓŻNE
0
Jak? Gdzie? Kiedy? (6-8 października)
Przed nami weekend pełen atrakcji!
#KULTURA
0
Zapowiedź dolnośląskiej IV ligi
Dziewiąta kolejka dolnośląskiej IV ligi, grupy zachodniej została podzielona na dwa dni. W sobotę zostaną rozegrane 4. pojedynki - również w niedzielę pozostałe cztery. Lider Apis zagra w niedzielę. Dzień wcześniej wystąpią zawodnicy obu Olimpii – kowarskiej i kamiennogórskiej.
#SPORT
0

Komentarze

Wienio.
2017-10-09 20:31
Sebastian , coś w tym jest.
do mieszkańców
2017-10-08 14:15
należy żądać od wykonawcy rachunek z wyszczególnieniem jakich i ile użył materiałów bo mnie również próbowano oszukać zawyżając ilość materiału
Piotrek
2017-10-06 19:20
Za sztangę rury miedzianej fi15 o długości 2,5m trzeba zapłacić ok 30 złotych. Więc za 4,5 mb to niech będzie 60 złotych. Do tego kilka kształtek niech będzie po pięć złotych, więc powiedzmy 50 złotych kształtki. Nawet doliczając przyłączeniowy przewód elastyczny z atestem za sto złotych i następne 30 złotych za spoiwo lutownicze i topniki wyjdzie maksymalnie 250 złotych. Skąd instalator wytrzasnął cenę 600 złociszy? Sezon na łosia czy leszcza?
ZZ
2017-10-06 13:13
To nie wiedzieli ile będzie kosztować cała akcja???
Sebastian
2017-10-06 11:17
Witam,
I mają rację że czują się oszukani należy zmienić Prezesa oraz zarząd ponieważ to on ustala zakres prac jak i wybiera wykonawcę robót kierując się tylko sobie znanymi kryteriami, kryteriami Prezesa, ludzie obudźcie się

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama