DO GÓRY

Posłowie w muzeum (galeria)


     
    Udostępnij

Poseł PiS Jarosław Krajewski spotkał się wczoraj (niedziela) z mieszkańcami Kamiennej Góry i okolic. Towarzyszyła mu posłanka Marzena Machałek, wiceminister edukacji.

Sala w muzeum ledwo pomieściła przybyłych na to spotkanie. Jego pierwszą część wypełniło wystąpienie posła Krajewskiego o dokonaniach jego partii w czasie trzech lat sprawowania władzy. Były wśród nich sztandarowe programy PiS, czyli 500+, obniżenie wieku emerytalnego, bezpłatne leki dla seniorów, podniesienie stawki godzinowej i płacy minimalnej. Ponadto za sukces poseł uznał zmiany w systemie sprawiedliwości, zwiększenie nakładów na modernizację armii oraz na służbę zdrowia. Nie zapomniał, jako członek sejmowej komisji finansów, o zwiększeniu wpływów z VAT o 30 mld zł w ubiegłym roku. Do listy sukcesów Marzena Machałek dorzuciła reformę szkolnictwa.
Sporo uwagi Jarosław Krajewski poświęcił komisji śledczej do spraw Amber Gold, w której jest wiceprzewodniczącym. Dopiero po jej powołaniu udało się przedstawić zarzuty kilku osobom odpowiedzialnym za tę aferę. Także tym, którzy z racji swoich obowiązków mogli tę aferę zdusić w zarodku.
Druga część miała być dialogiem posłów z zebranymi. – Po to są te spotkania, żebyśmy wiedzieli, co się nam udało, a co wymaga korekty – zachęcał poseł, ale pytań nie dostał wiele. Dopiero w kuluarach ustawiła się do niego kolejka chętnych do rozmowy o ważnych dla nich sprawach. A także tych, którzy chcieli sobie z posłem zrobić zdjęcie.

Więcej o tym spotkaniu w czwartek w RTI
jc

Czytaj również

#reklama
Dzień Dziecka w Marciszowie (galeria)
Najmłodsi mieszkańcy centralnej wsi gminy Marciszów bawili się w niedzielę podczas festynu z okazji ich dnia.
#RÓŻNE
0
Łomnickie Święto Lnu (galeria)
Pałac w Łomnicy pod Jelenią Górą zaprosił na Łomnickie Święto Lnu.
#KULTURA
0
Niepowtarzalny koncert
W sobotę pół tysiąca osób wysłuchało niezwykłego koncertu. W barokowych wnętrzach krzeszowskiej bazyliki, zabytku z listy Pomników Historii, wystąpił zespół Śląsk. Koncert artystów odbył się w ramach kontynuacji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
#AKTUALNOŚCI
0
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy B
W jeleniogórskiej klasie B, grupie I już wszystko było wiadome 2 tygodnie temu. Awans do wyższej klasy rozgrywkowej wywalczyli zawodnicy Pub Gola Jelenia Góra.
#SPORT
0

Komentarze

Jania
2018-06-13 20:42
Spotkanie ciekawe, wielowątkowe - Pan Poseł bardzo sympatyczny i otwarty na rozmowę. Do tego niemała frekwencja. Pozdrowienia dla uczestników i organizatorów !
Dziadek
2018-06-13 14:23
A kamiennogórzanie siedzieli słuchając tych bzdur i przekłamań, jak świnie grzmotu!Oj, narodzie nieświadomy!
Paweł
2018-06-12 17:10
A Pan poseł pochwalił się rozbijaniem rządowych limuzyn przez BOR, rozdawnictwem stanowisk kolesiom w spółkach Skarbu Państwa, gigantycznymi dotacjami przyznawanymi np. ojcu Rydzykowi, łamaniem Konstytucji, marnotrawstwem środków publicznych, upolitycznieniem do niespotykanej wcześniej skali Telewizji Polskiej, okłamywaniem ludzi i spolaryzowaniem społeczeństwa ("gorszy sort")? Nie pochwalił się? Jaka szkoda! Dobrze, że mnie tam nie było. I dobrze, że w Kamiennej Górze jest sporo ludzi, którzy na to spotkanie NIE PRZYSZLI.
Parodia
2018-06-11 11:28
Nic nie mówił np. o drodze S3, której dalej nie ma, o strefie ekonomicznej, która nie sprowadza do regionu inwestorów, o depopulacji powiatu i emigracji młodych, o szpitalu, który ledwo ciągnie i trzeba mu dopłacać z miejskiej kasy? Pewnie podziwiał Kamienną Górę i mówił, że mu się tutaj podoba? Że muzeum piękne.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama