DO GÓRY
#reklama

Pościg za rowerzystą


     
    Udostępnij

Kamiennogórscy policjanci zauważyli 14 listopada rowerzystę, który jechał bez wymaganego oświetlenia. Mężczyzna pomimo wyraźnych sygnałów do zatrzymania się, kontynuował jazdę. Okazało się, że kierował miał w organizmie 1,5 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 19.30 na jednej z ulic w Marciszowie. Funkcjonariusze drogówki zauważyli, że rowerzysta nie ma świateł. Chcieli go skontrolować, ale mężczyzna kontynuował jazdę. Omijał pieszych, jadąc prawą i lewą stroną drogi. Policjanci ruszyli w pościg. 26-letni rowerzysta zwolnił dopiero po tym, jak radiowóz zajechał mu drogę. Był wulgarny i agresywny wobec policjantów. Jak się okazało mężczyzna kierował rowerem, mając 0,86 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.
Z uwagi na swoje zachowanie oraz brak stałego miejsca zamieszkania został osadzony w policyjnej celi w KPP Kamienna Góra.
MB

Czytaj również

#reklama
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy B
Dwunasta kolejka czeka piłkarzy i kibiców jeleniogórskiej klasy B, grupy I. Najciekawszy pojedynek zostanie rozegrany w Jeleniej Górze, gdzie lider Pub Gol podejmie Płomyk Borówno.
#SPORT
1
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy A
Ostatnia kolejka jeleniogórskiej klasy A, grupy 1 zostanie rozegrana w najbliższy weekend. Lider Piast nie powinien mieć kłopotów z odniesieniem zwycięstwa nad coraz gorzej spisującym się Amfibolitem.
#SPORT
0
Włamał się i okradł
Funkcjonariusze kamiennogórskiej policji zatrzymali w środę 15 listopada sprawcę kradzieży mieszkaniowej.
#AKTUALNOŚCI
1
Zapowiedź dolnośląskiej IV ligi
W najbliższy weekend zostanie rozegrana na 8. boiskach ostatnia kolejka rundy rewanżowej. Do lidera Apisu wybierają się zawodnicy kamiennogórskiej Olimpii. Faworytem są gospodarze, ale jak pokazał Górnik Złotoryja również z boiska lidera można wywieść punkt.
#SPORT
0

Komentarze

Jonasz janusz
2017-11-19 13:07
A który to taki driver rowerem 26lat?hnmm

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama