DO GÓRY

Poparli Chodasewicza


     
    Udostępnij

W piątek 26 października w Muzeum Tkactwa odbyła się konferencja prasowa Janusza Chodasewicza, kandydata na burmistrza Kamiennej Góry. Podczas spotkania swoje poparcie dla jego kandydatury w II turze wyborów burmistrza wyrazili Adam Blicharski (PiS) oraz Mariola Jaciuk (KWW Porozumienie Wyborcze). Chodasewicza poparł także starosta Jarosław Gęborys (PiS).

Janusz Chodasewicz podziękował za otrzymane w I turze głosy. Jednocześnie zaapelował, by w niedzielę 4 listopada mieszkańcy wzięli udział w wyborach co najmniej tak licznie, jak w I turze.
– 70 procent wyborców w naszym mieście powiedziało ubiegłej niedzieli, że chce zmian – mówi Chodasewicz. – To dobry znak, ale przed nami jeszcze wiele pracy, by osiągnąć wspólny cel.
Adam Blicharski, który w I turze miał 3. wynik (1834 głosy), podkreślał, że programy jego i Janusza Chodasewicza mają wiele cech wspólnych. Przyświeca nam ten sam cel – zmiana miasta na lepsze.
– Oświadczam, że w przypadku mojej wygranej w wyborach burmistrza moim zastępcą zostanie Adam Blicharski – zadeklarował Chodasewicz.
Również Mariola Jaciuk (933 głosy w I turze) poparła jego kandydaturę. Oboje z Adamem Blicharskim zaapelowali do swoich wyborców, by głosowali w niedzielę 4 listopada na Janusza Chodasewicza. Bliźniaczy apel wygłosił obecny na spotkaniu starosta Jarosław Gęborys.
– Głos na Janusza Chodasewicza da Kamiennej Górze i jej mieszkańcom szansę, której to miasto bardzo potrzebuje – podkreślali koalicjanci.
MB

Czytaj również

#reklama
Robią postępy
Drużyna DoSAN Wałbrzych, z aktywnym udziałem czarnoborzanina Michała Madalińskiego, startowała w Bydgoszczy w półfinałach indywidualnych MP kobiet i mężczyzn w showdown.
#AKTUALNOŚCI
1
Parafia remontuje
Zabytkowy, najstarszy kościół w Kamiennej Górze jest remontowany. Aktualnie roboty budowlane objęły wykonanie drenażu odwadniającego wokół murów świątyni. To ważny zabieg, który będzie chronił zabytek przed niszczącym wpływem wód opadowych.
#AKTUALNOŚCI
5
Niezwykła noc
Fundacja Europejska Perła Baroku zaprasza na V edycję Nocy Wszystkich Świętych.
#RÓŻNE
0
Zmiana czasu
Przypominamy, że w ten weekend zmieniamy czas z letniego na zimowy. Oznacza to, że w nocy z soboty na niedzielę (z 27 na 28 października) przestawiamy zegarki o godzinę do tyłu, czyli z 3.00 na 2.00.
#RÓŻNE
0

Komentarze

pompa
2018-10-31 10:40
Nic nie zrobił.A to co zrobił po 2006 to działania pozorowane.Wydawał tylko kasę na nietrafione pseudoinwestycje i trwał w nicości.
Hhhhusuhsgvs
2018-10-30 20:28
Do mieszkańcy mój też moderator rti24 nie wstawił bo osmielilem się wspomnieć że kamiennogorzanie mają krótka pamięć i nie pamiętają jaki bajzel był przed 2006 rokiem. Nie można świadków i zarzucić że nic nie zrobił... może można było więcej ale mówienie że nic to obraza i niesprawiedliwość...
Skonsternowany
2018-10-30 20:05
Panie Januszu!
życzę wytrwałości i wygranej.Jednakże
proszę spojrzeć kto popiera Świątka: Szełemej i Krawczyk Iwona.
A zatem PO popiera komunistów, (***treść moderowana***) i stagnację w Kamiennej. Co za tym idzie: Platforma jest za tym co od dawna PIS piętnuje.
Ciekaw jestem co Pan na to? Przecież Pan zawsze conajmniej sympatyzował z Platformą..
Barbara
2018-10-30 15:31
Całkowicie popieramy wpis Lepsza Kamienna Góra powodzenia dla Pana Janusza
wyborca
2018-10-29 19:01
Wielki szacunek dla p Jaciuk i p Blicharskiego za poparcie bo dobro miasta jest najwazniejsze
Andrzej.
2018-10-29 18:45
Panie Krzysztofie rzeczywiście Panu podziękujemy. Moja naprawdę liczna rodzina ( około 14 dorosłych osób ) jednak odda głosy na Pana Chodasewicza . Czemu ? Osobiście nie znam Pana Ch,,,, Ale siedząc w parku na ławce (bez piwa) zobaczyłem marnego człowieka mającego powieszonego na szyi portret Pana Chodasiewicza kandydującego na Burmistrza i chodzącego z nim po Naszym Mieście ! Panie Chodasiewicz nic gorszego w swej kampanii nie mógł Pan wymyślić..Ale ma Pan Nasz głos . Panie Świątek to co się dzieje w UM i innych podległych Panu spółkach jest dla mnie nie do przyjęcia ,, Chciałbym aby wreszcie Pan Krzysztofie zachował się raz w Ratuszu jak Pani wójt z rancza polecam Panu link warto obejrzeć ! https://www.facebook.com/RanczoPL/videos/2040400522894299/ Pozdrawiam.I głosujemy na Pana .
Mieszkancy
2018-10-29 15:58
A powiatowa info puszcza tylko pozytywne komentarze dla Swiatka inne kasuje a my tak głosujemy na J Chodasewicza
Mieszkaniec Broniewskiego
2018-10-28 19:54
To jak zmieni się burmistrz to ja pytam czy nadal będą płatne parkingi?
Who
2018-10-28 16:17
Pis,nie pis,w naszej wiosce kamiennej to zwykli sąsiedzi zza miedzy,którym jeszcze czarne z białym raczej się nie myli. Burmistrzem będzie jednak dziennikarz strażnik przejrzystości, więc rewolucja z warszawki tu nie dopełznie.
222
2018-10-28 14:34
a co to tak mieszkancy czadrowa wtracaja sie w nasze sprawy. nie mieszkacie w kamiennej to sie wam moze piekna wydaje. zajmijcie sie swoja wsia a nie mazym miastem
chodak januszewicz
2018-10-28 14:14
brawo chłopaki dobra robota , może coś się ruszy w tej kamiennej , trzeba tylko wygrać II tur.e
Independence Day of Kamienna Góra
2018-10-28 14:01
Gdzie byliście, kiedy przez ostatnie 4 lata w kamiennogórskim powiecie rządziła koalicja PO-PiS?! Dlaczego nie lamentowaliście tak, jak teraz?! Gdzie były wasze komentarze, transparenty, kons-TY-tuc-JA?! Pani Iwono, dziś występuje Pani jako obrończyni konstytucji właśnie - pisząc, że miasta nie wolno oddać PiS-owi. Ale powiat kamiennogórski można było oddać PiS-owi?! Dlaczego 4 lata POPiS-u w kamiennogórskim powiecie nie godziło w Pani poczucie demokracji? Teraz Pani razem ze swoim ugrupowaniem i.N poparła kandydaturę obecnego burmistrza... Dlaczego? Opowiedzcie sobie sami. Pokazujecie na swoich propagandowych filmikach Kamienną Górę w słoneczny dzień, z lotu drona. To przykre, ale tylko w ten sposób da się dziś to miasto pokazać, by nie zniechęcić do niego i mieszkańca, i turysty. Gdyby pokazać to miasto z ziemi, na którą musi zejść ta władza, obraz byłby inny. Jaki? Pełen brudu, smrodu i partactwa. Pełen pustostanów, biedy i pijaństwa. Pełen beznadziei, przed którą, trzeba uciekać.
Koalicja Chodasewicza z PiS jest koniecznością, nie wyrachowanym wybiegiem, skalkulowanym w partyjnych kuluarach. By ruszyć to miasto z 12-letniej stagnacji, trzeba podpisać pakt z każdym, kto ma wolę walki i siłę do działania.
Beton trzeba skruszyć! 4 listopada – idziemy na wybory!
Z poza powiatu
2018-10-27 23:53
KAMIENNOGÓRZANIE!!! KLAPKI NOSI SIĘ NA NOGACH, A NIE NA OCZACH!!!
Zobaczcie... Remont Centrum Kultury środki oddane (-). Obecnie w projekcie ścieżka rowerowa za 7 tys (-) zł, to według mnie kiełbasa wyborcza. Niestety macki władzy i ich spółek sięgają bardzo głęboko w mieszkańców i każdy z nich patrzy tylko na to co dla niego jest najlepsze, a nie co jest najlepsze dla MIASTA.
KAMDŻORDŻIA OBUDŹ SIĘ!!!!!
Powstań z kolan, bo jesteś 30 lat za Unią Europejską
Ewelina
2018-10-27 22:00
tylko Pan Janusz jest nadzieją na lepszą przyszłość tego miasta - jestem młodą matką, mam 34 lata i będę głosować na Janusza !!!
Lepsza Kamienna Góra
2018-10-27 09:43
To pierwsza od kilkunastu lat realna szansa na dobrą zmianę w Kamiennej Górze. Biorąc pod uwagę możliwość współrządzenia przez PiS w województwie i rządy krajowe być może w końcu do KG spłyną większe środki zewnętrzne. Zachęcam wszystkich młodych, którzy są zameldowani w KG, aby na ten weekend przyjechali do miasta i poparli Pana Janusza. Być może już od grudnia zniknie kolejny problem w postaci wykluczenia komunikacyjnego Kamiennej Góry i łatwiej będzie tutaj dotrzeć.https://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/plk-zadala-od-kolei-dolnoslaskich-gwarancji-finansowych-na-modernizacje-linii-sedzislaw--lubawka-89247.html

Gregory
2018-10-27 09:23
Powodzenia!
Taksówkarze kam gora
2018-10-26 21:57
PANIE JANUSZU JESTEŚMY Z PANEM!!!!
Killer
2018-10-26 20:05
To straszne kogo poparto
Ww
2018-10-26 18:18
Brawo brawo brawo. Moze w koncu uda sie oderwac miasto od tej czerwonej zarazy. Panie Januszu ma Pan moj glos i mojej calej rodziny
piotr
2018-10-26 18:16
super bardzo rozsadnie!!!! czas zmienic to miasto na lepsze!!!!
Arrek
2018-10-26 17:32
No i spoko. Jedyne sensowne rozwiązanie
Tkacz Śląski
2018-10-26 17:28
Brawo chłopaki!
Tylko nie (moderacja) tego!
tt
2018-10-26 17:21
Panie Januszu życzę powodzenia
Dżon
2018-10-26 17:05
Chodasewicz i PiS... ciągnie populistsow do siebie... jeśli nawet p. Chodasewicz wybuduje basen który posłuży dwa miesiące w roku bo ma być odkryty to ile będzie kosztowało roczne utrzymanie... Jak kino powstanie to skąd pieniądze na wykupienie niezbyt tanich premier kinowych??? Czy może premiery będą dwa miesiące później??? Do tego czasu wszyscy obejrzą premiery w Wałbrzychu albo jeleniej. Program pana redaktora dużo obiecuje ale nikt nie patrzy że na to co obiecuje pójdą duże pieniądze na utrzymanie a zrealizowanie obietnic w 4 lata jest finansowo niemożliwe. Ale PiS kupił ludzi ich pieniędzmi na 500 plus i naobiecywal tanich leków i wiele innych populistycznych rzeczy które poszły w odstawke to Pan chodasewicz próbuje podobnie...
Horacy
2018-10-26 16:42
I tak ludzie się sprzedają za stołki. Żenada.
LetsgoJCh
2018-10-26 16:00
Jeśli chcecie zmian w mieście, zmiencie obecnego burmistrza!
Moni
2018-10-26 15:56
Super, popieram!!! Pan Adam Blicharski również miał duże poparcie wśród mieszkańców i uważam, że to stanowisko mu się należy 🙂
wojtekr
2018-10-26 15:50
Brawo! Jest szansa na zmianę. Głosujcie, bo przy niskiej frekwencji "oni" sami się wybierają. To znaczy, urzędnicy otorbieni w lokalnych układach.