DO GÓRY

Poparcie minister (galeria)


     
    Udostępnij

W środę 31 października w Kamiennej Górze gościła wiceminister edukacji, Marzena Machałek. Reprezentantka naszego okręgu w parlamencie poparła Janusza Chodasewicza w walce o fotel burmistrza miasta. Razem z nią podobnego wsparcia udzieliła solidarnie grupa ponad 20 samorządowców i działaczy różnych ugrupowań i komitetów oraz innych mieszkańców.

Marzena Machałek spotkała się z kandydatem przed ratuszem. Członkini Prawa i Sprawiedliwości od kilku kadencji związana z Warszawą, a wcześniej wiceburmistrz Kamiennej Góry, przychylnie wypowiadała się o kandydaturze Janusza Chodasewicza. Posłance towarzyszyła grupa ponad 20 osób, głównie kandydatów i działaczy najsilniejszych w regionie partii i komitetów czy też sympatyków.
– Jestem przedstawicielką Prawa i Sprawiedliwości. Są jednak z nami osoby o różnych poglądach, z różnych ugrupowań, dziś łączy nas jedno: dobro tego miasta – mówiła Marzena Machałek. – Znam Janusza Chodasewicza od lat. Swoją pracą pokazuje, że zależy mu na Kamiennej Górze.
Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu poparli go również kontrkandydaci z pierwszej tury. Zarówno Adam Blicharski (PiS), jak i Mariola Jaciuk (KWW Porozumienie Wyborcze) poprosili swoich wyborców o oddanie głosu na Chodasewicza podczas niedzielnej dogrywki wyborczej 4 listopada. Jego sojusznicy powtórzyli swoje słowa również 31 października pod ratuszem.
– Pan Janusz zdobył moje zaufanie. Chciałbym, żeby zaufali mu również moi wyborcy – apelował kandydat z 3. wynikiem w I turze.
– Wspólnie możemy zmienić to miasto – dodała Mariola Jaciuk.
II tura wyborów odbędzie się 4 listopada. W powiecie kamiennogórskim do urn pójdą mieszkańcy dwóch samorządów: Lubawki i Kamiennej Góry. W tych miastach konieczne jest dodatkowe głosowanie, ponieważ żaden z kandydatów podczas pierwszej tury nie przekroczył 50 proc. poparcia.
Red.

Czytaj również

#reklama
Pożegnanie z „Kłosem”
Tutaj odbywały się najważniejsze przyjęcia w Kamiennej Górze.
#AKTUALNOŚCI
0
Skandal z promocją
Kamiennogórska atrakcja w ogniu krytyki.
#AKTUALNOŚCI
9
100-lecie praw wyborczych kobiet
11 listopada minie 100 lat odkąd cieszymy się wolną niepodległą Ojczyzną. W przededniu tej wspaniałej rocznicy warto pamiętać o jeszcze jednej szalenie ważnej dacie, kiedy Polki uzyskały prawa wyborcze.
#RÓŻNE
0
Jak? Gdzie? Kiedy? (2-4 listopada)
Masz dużo wolnego czasu? Zobacz, jakie atrakcje czekają na ciebie w najbliższych dniach.
#KULTURA
0

Komentarze

Sylwester
2018-11-01 10:39
Blaszka dwa tygodnie wcześniej jak by Cię PiS wystawił a nie jarus tobą grał do końca to to ty byś był dziś w drugiej turze . Ok dziś jest Pan chodasewicz i trzeba na niego głosować bo trzeba zmieniać kamienna Góra na lepsze.
Who
2018-11-01 01:01
Lepszy dziennikarz niż towarzysz.
Tykon
2018-10-31 21:31
Niech wygra lepszy
Poeta
2018-10-31 20:28
Tak...ostatnio był Trzaskowski,
Wpadł na chwilę tu - do wioski...
Poparł, ale konkurenta,
Kto powinien, zapamięta...
Dzisiaj, proszę : jest Machałek,
A wyniki w poniedziałek...
Wszyscy jadą do nas z Wa-wy,
Dla rozrywki, dla zabawy ?
Powiem po co, bom nie ciołek :)
Liczy się... ten główny stołek :)
Andy
2018-10-31 20:25
Oj Janusz będzie ciekawie :) Masz głosy mojej licznej rodziny .. Trzeba te od ponad kilkunastu lat wszystkie układy w Ratuszu (***treść moderowana***) ... :)
człowiek
2018-10-31 18:14
Tak trzymać a będzie sukces dla Kamiennej Góry.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama