DO GÓRY
#reklama

Polsko-czeska drogówka


     
    Udostępnij

Patrol z kamiennogórskiej komendy znów w Czechach.

13 lutego nasi mundurowi współpracowali z drogówką po czeskiej stronie granicy.
– Wzajemna wymiana doświadczeń jest pożądana i realizowana podczas wspólnych służb na terenie obu państw – tłumaczy asp. szt. Grzegorz Szewczyk z KPP w Kamiennej Górze.
Tym razem funkcjonariusze kamiennogórskiej drogówki ze swoimi czeskimi kolegami pracowali na drogach województwa kralovehradeckiego.
Współpraca służb dotyczy przede wszystkim wzajemnego przekazywania informacji o przestępczości. Jest to pomocne w poszukiwaniu osób, odzyskiwaniu utraconych pojazdów oraz przedmiotów. Ale nie tylko.
– Łączone patrole wynikają również z wzmożonego ruchu osób przemieszczających się w okresie zimowym do naszych południowych sąsiadów – dodaje rzecznik komendy.
Chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa turystom, także tym z naszego powiatu.
Wsp. KPP Kamienna Góra

Czytaj również

#reklama
Sprawdź dowód
Czytelnikom radzimy sprawdzić, czy mają ważny dowód osobisty. W ubiegłym roku ponad 4 milionom Polaków zakończył się okres ważności tego dokumentu. Tylko w ciągu najbliższych 120 dni dowód będzie musiało wymienić prawie 600 mieszkańców Kamiennej Góry.
#RÓŻNE
0
Targ na bis
Kamienna Góra ogłosiła kolejny przetarg na przebudowę miejskiego targowiska. Poprzednia procedura zakończyła się unieważnieniem postępowania.
#AKTUALNOŚCI
0
Gospodarze postrzelali
W sobotę w Wałbrzychu miejscowy Górnik podejmował w spotkaniu kontrolnym Olimpię Kamienna Góra. Gospodarze spokojnie wypunktowali nasz zespół 5:0 (1:0).
#SPORT
1
Sparing dla Victorii (galeria)
W niedzielę drugi swój mecz kontrolny rozegrali zawodnicy Victorii Czadrów. Ich przeciwnikiem był Skalnik czarny Bór. Garstka kibiców zobaczyła aż 7 goli. Miejscowi wygrali 5:2 (1:0).
#SPORT
3

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama