DO GÓRY
#reklama

Policjanci przy rogatkach


     
    Udostępnij

Mundurowi z kamiennogórskiej komendy razem z sokistami prowadzili akcję przy przejazdach kolejowych.

Wczoraj, w poniedziałek 5 marca, policjanci z Kamiennej Góry razem z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei z Wałbrzycha prowadzili działania mające na celu podniesienie bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych, w szczególności na niestrzeżonych.
– Działania te mają na celu podniesienie świadomości uczestników ruchu drogowego na temat zagrożeń związanych z nieprawidłowymi zachowaniami kierujących i pieszych – wyjaśnia
Asp. szt. Grzegorz Szewczyk, oficer prasowy kamiennogórskiej policji.
Red. wsp. KPP Kamienna Góra

Czytaj również

#reklama
Siedem goli w sieci rywali
Bardzo skuteczną grą w pojedynkach sparingowych popisują się zawodnicy kamiennogórskiej Olimpii. W sobotę zagrali test mecz w czeskiej Desnej z Woskarem Szklarska Poręba. Nasi zawodnicy wbili rywalom aż 7 bramek. Cztery zdobył Masiel (na zdjęciu), dwie Duda i jedną zawodnik testowany.
#SPORT
0
Pożyteczny sparing
W niedzielę w Czadrowie o godzinie 15:30 doszło do sparingowego meczu miejscowej Victorii z juniorami Olimpii Kamienna Góra. Mecz był wyrównany, a kamiennogórska młodzież pokazała, że potrafi grać w piłkę. Podopieczni Adama Blicharskiego wygrali potyczkę jedną bramką (3:2).
#SPORT
0
Tragedia w Szczawnie
W nocy z niedzieli na poniedziałek spłonął zakład przyrodoleczniczy. Z ogniem walczyło kilkadziesiąt zastępów straży pożarnej, w tym z Kamiennej Góry.
#RÓŻNE
0
Chełmska kalwaria nocą (galeria)
Parafianie z Kamiennej Góry wzięli udział w trzeciej ekstremalnej drodze krzyżowej. Tym razem wielkopostne misterium celebrowali w Chełmsku Śląskim, gdzie znajduje się historyczna, górska droga krzyżowa.
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama