DO GÓRY

Podziękowania


     
    UdostępnijCzytaj również

#reklama
Przeprowadzka Nepomuka
Na ukończeniu są prace związane z renowacją i zmianą lokalizacji posągu św. Nepomucena w Czadrowie. Posąg świętego od lat niszczał w okolicach kurzej fermy. Już pisaliśmy na naszych łamach, że podjęte nieudolne próby jego renowacji przeraziły wielu historyków sztuki w regionie. Na szczęście dzięki Bramie Czadrowskiej obiekt trafił w ręce znawców. Teraz błyszczy jak nowy i będzie cieszył oczy mieszkańców i podróżnych.
#AKTUALNOŚCI
0
Leje się z sufitu
– Zostałam sama, mąż mi zmarł, a oni ciągle tylko przychodzą i oglądają – mówi ze łzami w oczach kamiennogórzanka. Mieszkanka ul. Słowiańskiej w sędziwym wieku zmaga się z warunkami lokalowymi. Mieszka na ostatnim piętrze starego budynku. Nad jej oknami biegnie gzyms z rynną. – Kiedy tylko pada deszcz, do pokoju leje mi się strumieniami woda! – mówi 84-letnia Maria Gębalska.
#AKTUALNOŚCI
0
Idźcie po milion!
Nie ukrywam, że mam wielką satysfakcję z wyroku Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu (o tej sprawie szeroko w najnowszym RTI). Sąd ten, podobnie jak wcześniej Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze, odrzucił skargi miasta na uchwały podjęte przez moją wspólnotę. A te uchwały zobowiązywały miasto do comiesięcznego wnoszenia zaliczek na fundusz remontowy. Zobowiązywały, bo miasto przez wiele lat miasto nie realizowało tego ustawowego obowiązku.
#OKIEM RADNEGO
7
Festyn i pomgaganie
W sobotę 7 października w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się doroczny Jesienny Festyn Rodzinny. W tym roku miał on szczególny charakter – impreza odbywała się na rzecz leczenia i rehabilitacji ciężko chorej uczennicy placówki. Wspólnymi siłami udało się zebrać ponad 13.000 zł!
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama