DO GÓRY

Podejrzany o handel narkotykami


     
    Udostępnij

Funkcjonariusze kamiennogórskiej policji zatrzymali 22-letniego mężczyznę, mieszkańca jednego z osiedli w Kamiennej Górze. W jego mieszkaniu znaleźli narkotyki: marihuanę i metamfetaminę.

– Narkotyki zostały zabezpieczone przez policjantów, a mężczyzna zatrzymany – mówi asp. szt. Grzegorz Szewczyk, oficer prasowy policji. – Funkcjonariusze również udowodnili mu handel środkami odurzającymi.
Zgromadzony materiał trafił do prokuratury, a następnie sądu, który wobec podejrzanego zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za handel od roku do 10 lat pozbawienia wolności. O karze łącznej wobec 22-latka zadecyduje sąd.
red. KPP Kamienna Góra

Czytaj również

#reklama
W Góry Sowie
Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział Ziemi Kamiennogórskiej zaprasza na 45. Rajd Zimowy. To cykl wypraw na 4 trasach. Druga wycieczka odbędzie się w sobotę 3 lutego.
#RÓŻNE
0
Sprawdź promile
W budynku Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze w poczekalni dostępne jest dla mieszkańców powiatu i nie tylko urządzenie do nieodpłatnego pomiaru zawartości alkoholu w organizmie.
#RÓŻNE
0
Prokurator umorzył
Kamiennogórska prokuratura umorzyła wszczęte pół roku temu postępowanie w sprawie wyrządzenia szkód w majątku Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości w Kamiennej Górze. – Nie ma podstaw, by postawić w tej sprawie zarzuty poprzedniemu zarządowi spółki – mówi prokurator Artur Idzi, szef Prokuratury Rejonowej w Kamiennej Górze.
#AKTUALNOŚCI
1
Niejasna przyszłość dworca
Jak długo będzie jeszcze trwało odbijanie piłeczki?
#AKTUALNOŚCI
4

Komentarze

Policja
2018-01-15 09:59
Jazdaaa :D

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama