DO GÓRY
#reklama

Pobili bejsbolem... za ciastko!


     
    Udostępnij

– 25-letni wałbrzyszanin i 24-letnia mieszkanka Kamiennej Góry użyli kija bejsbolowego i zażądali od poszkodowanego wydania pieniędzy – mówi sierż. szt. Marcin Świeży, oficer prasowy wałbrzyskiej policji.

Do zdarzenia doszło 3 września w godzinach popołudniowych na ul. Marconiego w Wałbrzychu. Para młodych osób pobiła 31-letniego wałbrzyszanina kijem bejsbolowym, żądając od niego wydania pieniędzy.
– Ostatecznie ukradli mu ciasto o wartości 5 złotych – dodaje rzecznik KMP w Wałbrzychu.
Funkcjonariusze referatu wywiadowczego szybko ustalili miejsce pobytu przestępców i dokonali ich zatrzymania.
– W trakcie przeszukania mieszkania oraz samochodu podejrzanych mundurowi ujawnili i zabezpieczyli przedmiot, który został użyty do popełnienia czynu zabronionego – mówi sierż. szt. Marcin Świeży.
Zatrzymani staną przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności na minimum 3 lata.
wsp. KMP Wałbrzych

Czytaj również

#reklama
Wodociąg w oddali
Wbrew tytułowi ta sieć, w którą dawno zostały wyposażone inne wioski w gminie, w Jarkowicach jest całkiem blisko. Biegnie nawet przez wieś, przecinając ją jakby w połowie. Podczas gdy mieszkańcy po jednej stronie rzeki już od lat mogą z wodociągów korzystać, ci z drugiej strony ciągle czekają na ten luksus. Wszystko wskazuje na to, że poczekają jeszcze długo. Wizja wody z kranu w ich domach oddala się z roku na rok.
#AKTUALNOŚCI
0
Startuje festiwal w Sokołowsku
Rozmowy, panele, debaty, spotkania, projekcje, wystawa i recital. Prawdziwa artystyczna uczta od czwartku. Wszystko za sprawą 7. edycji Festiwalu Filmowego Hommage à Kieślowski w malowniczym Sokołowsku pod Mieroszowem.
#KULTURA
0
Rozkład ważny, ale nie dla nas
Na dworcach PKP na trasie szynobusu w powiecie kamiennogórskim wiszą rozkłady ważne od 3 września do 14 października. Niestety nie oznacza to przedłużenia kursów pojazdu Kolei Dolnośląskich.
#AKTUALNOŚCI
2
Przedostatni rajd
Jesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią finał cyklu wypraw z Towarzystwem Turystyczno- Krajoznawczym.
#RÓŻNE
0

Komentarze

spawaletti
2017-09-07 00:16
Ja p......e!

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama