DO GÓRY
#reklama

Po gościnnych występach


     
    Udostępnij

28-letni mieszkaniec Grząd został zatrzymany w miniony weekend przez policjantów Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach. Mężczyzna odpowie za kradzież z włamaniem do jednego z domków jednorodzinnych w Witoszowie Dolnym.

Po wybiciu szyby złodziej dostał się do wnętrza budynku. Wyniósł z niego pieniądze w różnej walucie oraz m.in. narzędzia budowlane i elektronarzędzia. Ta kradzieżą naraził właściciela na straty w wysokości 32 tys. 800 zł.
– Funkcjonariusze z Boguszowa-Gorc ustalili, że za tym włamaniem może stać mieszkaniec Grząd – informuje Marcin Świeży z KMP w Wałbrzychu. – Nie będzie to dla niego pierwsze tego typu przestępstwo.
Policjanci zatrzymali 28-letniego mężczyznę 28 września w Czarnym Borze. W trakcie czynności procesowych mieszkaniec Grząd przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Policjanci odzyskali jedynie skradziony zabytkowy zegarek kieszonkowy.
Red. foto ilustracyjne (archiwum RTI)

Czytaj również

#reklama
Kulturalny rozkład jazdy RTI – październik 2018 r.
Repertuary jednostek kultury w regionie. Teatry, filharmonie i kina. Jelenia Góra, Bolków, Wałbrzych, Kowary, Krzeszów, Sokołowsko.
#KULTURA
0
Najlepsi z gimnazjum (galeria)
W czwartek (4 października) w sali witrażowej urzędu miasta w Kamiennej Górze odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów burmistrza Kamiennej Góry. Nagrody otrzymali gimnazjaliści, którzy osiągnęli wybitne wyniki w nauce i sporcie w drugim semestrze roku szkolnego 2017/2018.
#AKTUALNOŚCI
0
Czy 21 października zagłosujesz w wyborach samorządowych? (sonda)
Zbliżają się wybory samorządowe. W ubiegłych latach zaledwie połowa uprawnionych skorzystała z prawa do decyzji o losach swojego regionu.
#RÓŻNE
3
Śnieżka jesienią
Kamiennogórski oddział PTTK zaprasza na kolejną wycieczkę w ramach cyklu rajdów krajoznawczych Poznajemy Góry. 16. wyprawa poprowadzi w Karkonosze – tym razem południowym trawersem.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama