DO GÓRY

Plantacja za 140 tys. zł!


     
    Udostępnij

Nawet 10 lat więzienia grozi mężczyźnie, który w Janowicach Wielkich miał plantację ziela marihuany.

Kryminalni z Jeleniej Góry zatrzymali 34-latka po informacji, że może on trudnić się uprawą nielegalnej rośliny. Na jego posesji znaleźli cztery okazałe krzewy marihuany w różnej fazie wzrostu. Mieszkaniec wsi miał też gotowy susz oraz amfetaminę. Z roślin oraz gotowych już narkotyków mógłby uzyskać blisko 7400 porcji handlowych o wartości czarnorynkowej około 140 tysięcy złotych!
34-letniemu mężczyźnie grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Mundurowi ustalają jeszcze, czy zatrzymany zajmował się również handlem narkotykami, czy miał je tylko na własny użytek.

MB/ FOTO: Materiały operacyjne policji

Czytaj również

#reklama
Bóbr zatopił Łomnicę
Drużyna Bobra Marciszów w trzeciej kolejce spotkań jeleniogórskiej klasy A rozbiła 3:0 (1:0) typowanego przed sezonem na jednego z faworytów do awansu – KS Łomnicę. Gole dla beniaminka strzelili Dębski i Kwaśnik.
#SPORT
0
Komplet „oczek” dla gospodarzy
Pojedynek dwóch Victorii – jeleniogórskiej i czadrowskiej został rozegrany w Janowicach Wielkich. Beniaminek jeleniogórskiej klasy A – Victoria Jelenia Góra pokonała 3:1 (1:0) spadkowicza - Victorię z Czadrowa.
#SPORT
1
Czerwone kartki
Beniaminek jeleniogórskiej klasy A – Pub Gol Jelenia Góra pokonał w niedzielę 3:2 (1:1) ekipę Czarnych Przedwojów. Dwie bramki dla gości uzyskał Sondej. Czerwone kartki ujrzeli Piotr Migacz i Tomasz Pietrzykowski.
#SPORT
0
Poszukiwani wpadli
Policjanci z Kamiennej Góry zatrzymali nieletnią, która po ucieczce z ośrodka wychowawczego ukrywała się przed mundurowymi.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

GB
2018-09-12 17:56
10 lat haha za 4 karzaki ludzie puknijcie sie w glowe .. za zabojstwa daja 8lat chlopak mial tyle co
Kot naplakal ale patola ..! Lepiej sie zajmijcie zlodziejami co wala chaty i piwnice !
Aaa
2018-09-12 17:32
Maja sie czym chwalic...
Zniszczyli facetowi zycie, za 4 roslinki w ogrodku.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama