DO GÓRY
#reklama

Plantacja w lesie


     
    Udostępnij

Policjanci odkryli na terenie gminy Marciszów uprawę konopi indyjskich.

– Okazało się, że kilka krzaków rosło na podmokłym gruncie blisko lasu – mówi asp. szt. Grzegorz Szewczyk, oficer prasowy kamiennogórskiej policji.
Mundurowi na podstawie materiałów operacyjnych i obserwacji zatrzymali 21-letniego mieszkańca gminy Marciszów podejrzanego o uprawę nielegalnej rośliny. Policjanci zabezpieczyli w sumie 7 krzewów w różnej fazie wzrostu o wysokości ponad 50 cm. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna regularnie je pielęgnował, nawoził i podlewał.
– Podejrzany został zatrzymany i usłyszał już zarzut popełnienia przestępstwa, do którego się przyznał – dodaje rzecznik komendy.
O dalszym losie 21-latka zdecyduje sąd. Za uprawę mogącą dostarczyć narkotyki grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Red./ foto: materiały operacyjne policji (KPP Kamienna Góra)

Czytaj również

#reklama
Światło i kamień
To tytuł krótkoterminowej wystawy, na którą zaprasza Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze. Ekspozycja jest czynna przez pierwszy tydzień października.
#RÓŻNE
0
Nagroda za karczmę w Uniemyślu
Klub Przyrodników otrzymał nagrodę polsko-niemieckiego Stowarzyszenia na Rzecz Pielęgnowania Sztuki i Kultury Śląska za opiekę nad karczmą sądową w Uniemyślu koło Chełmska Śląskiego.
#AKTUALNOŚCI
0
Jubileuszowy przegląd
Dom Pomocy Społecznej w Szarocinie zaprasza miłośników teatru na jubileuszowy XX Przegląd Teatrów Amatorskich. Impreza odbędzie się na scenie Domu Kultury w Lubawce.
#KULTURA
0
Król Jazzu w Lotosie
Stowarzyszenie Ars Longa (v.b.) zaprasza do kawiarni galerii Lotos w Kamiennej Górze na kolejny koncert jazzowy. Tym razem piątkowe spotkanie z muzyką wypełni twórczość amerykańskiego pianisty i kompozytora, Georga Gershwina.
#KULTURA
0

Komentarze

Starszy komendant
2017-10-04 12:15
Idiota pewnie w dzień chodził i miejsca nie znał blokowiec pewnie
Aspirant
2017-10-04 10:07
3 krzaczki i wielka afera
Aspirant
2017-10-04 10:05
Siedem niewinnych roślin i wielkie przestępstwo.
Xd
2017-10-04 09:34
Po co podlewać na podmokłych terenach ? xD

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama