DO GÓRY

Piosenkarz w szpitalu


     
    Udostępnij

Gwiazda Sachiela, naszego słynnego lokalnego zespołu, który wygrał Must Be the Music, w szpitalu! Piotr Bieryt ucierpiał wczoraj w wypadku samochodowym.

Sensację podały już plotkarskie portale. Fani zespołu wspierają swojego idola i publikują na Facebooku życzenia powrotu do zdrowia. Jak się dowiedzieliśmy muzyk stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Wydostać pomogli mu się inni uczestnicy ruchu drogowego. Wokalista Sachiela nie doznał poważnych obrażeń ciała. Trafił jednak do szpitala.
– Nie pamięta, co stało się godzinę przed i po wypadku – mówi w rozmowie z RTI jego żona. – Zostanie w szpitalu na obserwacji.
Do zdarzenia doszło na trasie na terenie gminy Lubawka. Tego samego dnia na drodze doszło do dwóch wypadków. Policja bada ich przyczyny. Zdaniem mundurowych kierowcy nie dostosowali prędkości do warunków panujących na jezdni. Internauci po raz kolejny wiele pretensji mają do zarządców dróg.
– Kierowcy, którzy uczestniczyli w obu zdarzeniach, byli trzeźwi – mówi Anna Słowińska z kamiennogórskiej policji. – Pani z audi przyjęła mandat. W przypadku kierowcy renaulta będzie prowadzone postępowania z uwagi na możliwość spowodowania wypadku przez innego uczestnika ruchu.
Red. foto: AP

Czytaj również

#reklama
Na co do kina? (15 – 21 grudnia)
Zapraszamy do naszego cotygodniowego poradnika kinomana. Kina w: Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Krzeszowie i Sokołowsku.
#KULTURA
0
Od kościołów po opery
W piątek 15 grudnia mija 285. rocznica urodzin najsłynniejszego kamiennogórzanina sprzed wieków. To architekt Carl Gotthard Langhans. W jego rodzinnym mieście natrafić możemy na kilka pamiątek po nim. Samych przykładów jego wybitnych dzieł musimy jednak szukać gdzie indziej. Choć ten najsłynniejszy, czyli Brama Brandenburska zdobi stolicę Niemiec, to i w bliższej okolicy natrafimy na ciekawe przykłady jego talentu.
#RÓŻNE
0
Utrudnienia przy moście
Uwaga kierowcy, nie tylko warunki atmosferyczne w Kamiennej Górze uprzykrzają jazdę.
#AKTUALNOŚCI
0
Rozświetlą choinkę
W najbliższą sobotę 16 grudnia o godzinie 15.00 mieszkańcy Świdnika wspólnie rozświetlą choinkę w centrum wsi.
#RÓŻNE
1

Komentarze

Bobby d na
2017-12-17 09:37
Lokalna gwiazda haha
Robert
2017-12-15 20:52
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia !
Xxx
2017-12-15 19:35
Polecam jeździć jeszcze szybciej
escobar
2017-12-15 14:35
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama