DO GÓRY
#reklama

Piknik na trzeźwo


     
    Udostępnij

W sobotę 5 sierpnia na rynku w Chełmsku Śląskim odbędzie się piknik profilaktyczny pod hasłem „Trzeźwo, zdrowo i sportowo”. Organizują go MGOPS i MGOK.

Ideą imprezy jest namawianie społeczności lokalnej do zdrowego stylu życia, aktywności ruchowej oraz zachowania trzeźwości.
Zabawa odbędzie się w godzinach 14.00-19.00. W programie znalazły się m.in. konkursy zachęcające do aktywnego i zdrowego życia, wolnego od wszelkiego rodzaju używek. Nie zabraknie potyczek plastycznych oraz rodzinnego toru przeszkód. Dla wszystkich uczestników przewidziano nagrody.
Red./FOTO: Ilustracyjne/http://pl.freeimages.com

Czytaj również

#reklama
Sprawiedliwy remis (galeria)
W sobotnie popołudnie (22 lipca) piłkarze kamiennogórskiej Olimpii podejmowali w test meczu ekipę z Gorc. Po 90 minutach był remis 1:1. Prowadzenie gościom dał strzał Zbigniewa Bejnarowicza, natomiast wyrównał z rzutu karnego Przemek Powiertowski.
#SPORT
2
W poszukiwaniu metali
PTTK Ziemi Kamiennogórskiej zaprasza na kolejny rajd pieszy. Wyprawa z cyklu „Poznajemy Góry” tym razem poprowadzi miłośników turystyki krajoznawczej na Przedgórze Sudeckie.
#RÓŻNE
0
Groźne zabawy dzieci
Park linowy jest, ale nieczynny. Są też spragnieni adrenaliny. Wcale nie przeszkadza im, że atrakcja na Górze Parkowej w Kamiennej Górze jest od dawna zamknięta. Wchodzą na nią sami. O nieszczęście nietrudno!
#AKTUALNOŚCI
0
Dbają o monument
W przyszłym roku będziemy obchodzić 100. rocznicę zakończenia I Wojny Światowej. W krwawym konflikcie zginęło wielu mieszkańców regionu, wówczas Niemców. Niemal w każdym mieście i wsi zachowały się pomniki z nazwiskami ofiar. Mężczyzn, którzy już nie wrócili o domów. Część z tych pomników jest w bardzo złym stanie. O swój dbają mieszkańcy Ogorzelca
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama