DO GÓRY
#reklama

Pijany w koparce


     
    Udostępnij

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zatrzymali do kontroli drogowej 62-letniego mężczyznę, kierowcę koparko-ładowarki. Był pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło 7 listopada w na terenie gminy Kamienna Góra. Zatrzymany 62-latek to mieszkaniec powiatu jeleniogórskiego. Manewrował koparko-ładowarką na drodze publicznej, wykonując prace ziemne. Jak się okazało, był pijany. Miał ponad promil alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mu uprawnienia i przedstawili zarzut kierowania pojazdem mechanicznym po spożyciu alkoholu. Grozi mu do lat 2 więzienia.
MB

Czytaj również

#reklama
Kamiennogórski ślad
W środę 15 listopada obchodzimy 155. lecie urodzin noblisty Gerharta Hauptmanna. Pisarz urodził się w Szczawnie-Zdroju, a dorosłe życie spędził w Jagniątkowie w Jeleniej Górze. Jest w biografii jego rodziny jednak również kamiennogórski akcent.
#RÓŻNE
0
Działkowcy z nagrodami
Dwóch działkowców z Kamiennej Góry może się pochwalić specjalnymi odznaczeniami z okazji 120-lecia ogrodnictwa działkowego w Polsce.
#AKTUALNOŚCI
0
Organizacje z odpisem
Ministerstwo Finansów podsumowało tegoroczną akcję 1 procenta podatku dla organizacji pożytku publicznego. Ponad 13 milionów osób zdecydowało się przekazać łącznie ponad 660 milionów złotych podatku za ubiegły rok stowarzyszeniom i fundacjom. Sporo takich odpisów trafiło też do naszych lokalnych instytucji. Szczególną popularnością cieszyły się kluby sportowe.
#AKTUALNOŚCI
0
Nowe umiejętności – nowa praca
W listopadzie można postarać się o środki unijne na kursy i szkolenia zawodowe dla dorosłych. Pomoże to im na nowo odnaleźć się na rynku pracy. Warto sięgać po dotacje, bo do podziału jest ponad 36,5 mln zł.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama