DO GÓRY
#reklama

Pierwszy dzwonek


     
    Udostępnij

Dziś (4 września) koniec wakacyjnej laby. Dzieci i młodzież ruszyły do szkół na rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018.

W poniedziałek lekcji jeszcze nie było. Nowy rok szkolny zaczął się tradycyjnymi apelami i spotkaniami organizacyjnymi w klasach. Młodzi ludzie poznali wstępne plany lekcji na najbliższe dni. Jutro, czyli we wtorek 5 września, odbędą się pierwsze zajęcia.

MB

Czytaj również

#reklama
55-lecie włókienników (galeria)
Wczoraj (sobota) odbył się zjazd klasy włókienników, którzy zaczynali naukę w 1962 roku. Z liczącej ponad 30 osób klasy do stołówki na komendzie policji w Kamiennej Górze przybyło 12 dawnych uczniów. Niektórzy w towarzystwie swoich bliskich.
#AKTUALNOŚCI
1
Dożynki w Marciszowie (galeria)
W sobotę mieszkańcy gminy spotkali się na święcie plonów. Zaczęli mszą świętą, a skończyli tańcami. „Sto lat” odśpiewali wójtowi Stefanowi Zawierusze, który wczoraj miał imieniny.
#AKTUALNOŚCI
1
Gminna zabawa (galeria)
Dożynki gminy Kamienna Góra odbyły się w sobotę Pisarzowicach. Przy Gościńcu Rudawskim zgromadziły wielu spragnionych zabawy mieszkańców. A także gości z Czech, z zaprzyjaźnionej gminy Hruba Skala.
#AKTUALNOŚCI
0
Jaguar, narkotyki i nie tylko
Jedni obrabowali dom, inni ukradli samochód. Na sumieniu mają też inne przewinienia. Czterech podejrzanych o włamania i kradzieże wpadło w ręce policji. – O karze łącznej i losie zatrzymanych zadecyduje sąd – mówi asp. szt. Grzegorz Szewczyk, oficer prasowy kamiennogórskiej policji.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama