DO GÓRY

Pierwszy dzwonek (galeria)


     
    Udostępnij

Wczoraj w Szkole Podstawowej nr 1 odbyło się rozpoczęcie nowego roku szkolnego w dwóch turach. W pierwszej uczestniczyła młodzież z nauczania początkowego (klasy I-III), natomiast godzinę później uczniowie klas IV-VIII.

Licznie zgromadzoną młodzież, rodziców i ich rodziny powitała dyrektor szkoły – Katarzyna Bielewicz-Czyczkan. Głos zabrała również przewodnicząca Rady Rodziców – Edyta Pałus oraz Krzysztof Pietrukiewicz w imieniu pracowników świetlicy szkolnej. W pierwszym apelu udział wzięły cztery klasy uczniów klas pierwszych.Redakcja

Czytaj również

#reklama
Filmowe bramki (galeria)
W niedzielę kibice w Czadrowie zobaczyli dobry mecz jeleniogórskiej klasy B - pomiędzy miejscową Victorią a Orłami z Lipienicy. Do przerwy był remis, ale po 90 minutach ze zwycięstwa cieszyli się gospodarze, wygrywając 5:3.
#SPORT
1
Sudety pracują (galeria)
4 września w Sali Witrażowej ratusza w Kamiennej Górze odbyło się posiedzenie komitetu sterującego ws. strategii Sudety 2030. Ta inicjatywa ma na celu integrację południowych samorządów województwa i walkę o objęcie regionu specjalnymi programami mającymi na celu przeciwdziałanie wykluczeniu gospodarczemu i społecznemu ponad 100 samorządów.
#AKTUALNOŚCI
0
Z Poznania do Strasburga przez Kamienną Górę
Kamienna Góra znalazła się na trasie biegu Freedom Charity Run. Uczestnicy akcji przemierzają trasę z Poznania do Strasburga. Ponad 1000 km. W poniedziałek przybiegli do Kamiennej Góry z Czarnego Boru. We wtorek 4 września z rana udali się w drogę do Czech.
#AKTUALNOŚCI
0
Włamania i kradzieże
22-latek jest podejrzany o to, że dopuścił się w Kowarach w lipcu włamania do pomieszczenia gospodarczego. Łupem złodzieja padły elektronarzędzia oraz narzędzia budowlane. Z prywatnej posesji ukradł też skuter na szkodę innego mieszkańca Kowar.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama