DO GÓRY
#reklama

Parada na rozpoczęcie


     
    Udostępnij

Organizatorzy Dni Kamiennej Góry zapraszają wszystkich mieszkańców miasta, a także reprezentacje kamiennogórskich firm, instytucji, szkół, przedszkoli, klubów sportowych, stowarzyszeń do wzięcia udziału w uroczystej Paradzie Mieszkańców Kamiennej Góry. Zakończy się ona przekazaniem kluczy do miasta. – W ten sposób zainaugurujemy tegoroczne Dni Kamiennej Góry – mówi Marcin Ryłko, rzecznik ratusza.

Parada wyruszy spod kamiennogórskiego ratusza w piątek, 8 czerwca, o godzinie 16.30 i przejdzie w korowodzie prowadzonym przez Kamiennogórski DJ’s Team nad zalew, gdzie po przekazaniu przez Burmistrza kluczy do Miasta, rozpocznie się święto mieszkańców.
– Liczymy na Waszą obecność – dodaje rzecznik magistratu.
Red. foto ilustracyjne (archiwum RTI)

Czytaj również

#reklama
Zabawa u sąsiadów
Nie tylko Dni Kamiennej Góry. Po sąsiedzku w okolicy również zorganizowane będą dni innych samorządów. Szykuje się naprawdę intensywny imprezowy weekend!
#KULTURA
0
Skatepark na bis
Miasto musiało unieważnić przetarg na budowę skateparku przy ul. Szpitalnej w Kamiennej Górze.
#RÓŻNE
0
Są dodatkowe pieniądze na wieżę
Kilka dni temu informowaliśmy, że po raz kolejny w przetargu na budowę wieży widokowej na Trójgarbie w Czarnym Borze zgłoszone oferty znacznie przekraczały limit środków zarezerwowanych przez samorząd na inwestycję. Gmina ogłosiła jednak, że udało jej się zdobyć dodatkowe fundusze.
#AKTUALNOŚCI
0
Niedziela w Teatrze Lalek
W najbliższą niedzielę (10 czerwca) o godzinie 12:30 Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza na spektakl CHODŹ NA SŁÓWKO w reżyserii Jerzego Jana Połońskiego.
#KULTURA
0

Komentarze

Jurek
2018-06-07 08:16
Panu burmistrzowi przypomniały się pochody 1 majowe pod swoim patronatem jak był sekretarzem PZPR.
Haha
2018-06-07 06:09
Love Parejd w wersji kamiennogórskiej hahahaha
Wacek
2018-06-06 13:48
Kolejna autopromocja "ratuszowych ludzików"?
tereza
2018-06-06 12:28
Cha,cha,ale cyrki.Nie dosć,że paradują wierni podczas jakichś tam świąt kościelnych to jeszcze parada świecka utrudniająca ruch.Kto wymyśla takie bzdury?
uczestnik pochodu pożegnalnego
2018-06-06 12:08
Właśnie miałem się pytać o której będzie przemówienie pożegnalne burmistrza na dniach Kamiennej Góry, bo zabrakło tego na plakatach. A tu proszę, jest informacja o tym. Mam nadzieję, że Kamiennogórski DJ's Team nie zawiedzie i oprawa muzyczna będzie na poziomie. Może puszczą coś z Ojca Chrzestnego lub jakiś inny utwór np. sonatę fortepianową Chopina? Na pożegnaniu burmistrza na pewno będę obecny i na święcie po też.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama