DO GÓRY
#reklama

Parada na rozpoczęcie (galeria)


     
    Udostępnij

Spod kamiennogórskiego ratusza wyruszyła dziś uroczysta parada z okazji rozpoczęcia Dni Kamiennej Góry. To nowość w ramach święta miasta.

Korowód mieszkańców oraz gości prowadził wóz z DJ-ami z kamiennogórskiego teamu. Za nim z flagami szli przedstawiciele miasta, województwa oraz miast partnerskich Kamiennej Góry z Czech, Ukrainy i Niemiec. Tuż za samorządowcami maszerował tłum kamiennogórzan. Byli to m.in. uczniowie szkół i przedszkoli, przedstawiciele firm, placówek i służb. Pochód udał się nad zalew, gdzie nastąpiło oficjalne rozpoczęcie święta miasta poprzez symboliczne przekazanie kluczy. Przypomnijmy, że Dni Kamiennej Góry będą trwały do niedzieli 10 czerwca, zakończy je występ Agnieszki Chylińskiej.
Red.

Czytaj również

#reklama
Rok WORD-u
Przed rokiem, 1 czerwca, władze miasta i województwa oraz dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego otwierali oficjalnie oddział też ważnej placówki w Kamiennej Górze. Szybko okazało się, że była to odpowiedź na realne zapotrzebowanie. Instytucja po kilku tygodniach zaczęła procować na pełen etat. Przez rok do ponad 1600 egzaminów podeszło blisko 700 osób!
#AKTUALNOŚCI
1
Kulturalny rozkład jazdy RTI – czerwiec 2018 r.
Repertuary jednostek kultury w regionie. Teatry, filharmonie i kina. Jelenia Góra, Wałbrzych, Kowary, Krzeszów, Sokołowsko.
#KULTURA
0
Bez prądu (11-13 czerwca)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Wizyta polityka
Biuro poselskie Marzeny Machałek zaprasza na spotkanie z członkiem komisji śledczej ds. Amber Gold - Jarosławem Krajewskim.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

manius
2018-06-11 21:48
Rti to super bo gdyby nie zdołał uciec za budkę z piwem i Pan z budki by mu nie pomógł to mogło by się skończyć dużo gorzej
RTI do Manius
2018-06-11 15:42
Pracujemy nad tym, jesteśmy już po rozmowie z komendą.
Manius
2018-06-11 12:00
Dlaczego nie piszecie o bezpieczeństwie podczas Dni Kamiennej Góry pod sceną w terenie ogrodzonym barierkami grupa cwaniaków z Getta biła młodego chłopaka bez opamiętania aż go pogotowie zabrało Ciekawe co policja zrobi z tym fantem 10 na jednego wstyd getciaki wstyd
andrzej
2018-06-09 21:37
A gdzie się schował człowiek orkiestra?Czyżby wstydził się parady.
Janusz Chodasewicz
2018-06-09 16:39
Parada zamiast roboty? Po tym, co burmistrz i jego ludzie w ostatnim czasie nawywijali, na przykład w sprawie remontu CK, powinni się zaszyć w mysiej dziurze, a nie paradować po mieście. Ile trzeba mieć tupetu, by się ślinić do ludzi w tej paradzie i udawać, że nic się nie stało.
Wuwu
2018-06-08 23:06
Żal.pl
Co to ma być???

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama