DO GÓRY
#reklama

Para buch! Lokomotywa w Kamiennej Górze (dużo zdjęć + video)


     
    Udostępnij

Przez Lubawkę, Kamienną Górę i Sędzisław przejechała dziś (piątek, 8 września) lokomotywa parowa z Czech. Pojazd ciągnął za sobą mniejszą lokomotywę i wagony. Jechał na galę parowozów do Jaworzyny Śląskiej.

Po godz. 14.00 na kamiennogórskim dworcu przystanek techniczny miała czeska lokomotywa parowa. Historyczny pojazd zawitał do nas w drodze na galę parowozów, która przez cały weekend odbywa się w muzeum w Jaworzynie Śląskiej. W niedzielę 10 wrzesnia około 19.30 planowany jest przejazd powrotny przez Kamienną Górę.Zapraszamy do galerii zdjęć.
PG

Czytaj również

#reklama
Symboliczne mandaty
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska zdecydował, że Przedsiębiorstwu Produkcyjno-Rolnemu Sady Dolne, które uprawia pola w Czadrowie, należą się mandaty. To pokłosie głośnej w całej Polsce sprawy smrodu i plagi much, która wybuchła po tym, jak rolny gigant zwiózł hałdy obornika w pobliżu wsi.
#AKTUALNOŚCI
0
Nocne hałasy
Stanisław Mazurkiewicz (na zdjęciu) mieszka na ulicy Kościuszki. Mówi, że w czasie letnich imprez organizowanych nad zalewem nie może zmrużyć oka. – Szyby drżą od maksymalnego nagłośnienia podczas dyskotek – mówi nasz Czytelnik. – Spać w takim hałasie się nie da!
#AKTUALNOŚCI
5
Rada klakierów
Nie pisałem długo w tej rubryce. Dlaczego? Bo pisanie o tym, że w naszym mieście nic się dobrego nie dzieje, że uciekają nam Świebodzice czy Boguszów-Gorce przy biernej postawie ekipy od 11 lat rządzącej Kamienną Górą, staje się męczące. Także udział w gremium, które nazywa się radą miasta (a powinno raczej nazywać się radą klakierów), jest dla mnie coraz bardziej stresujący.
#AKTUALNOŚCI
16
Konkurs na 50-lecie (+regulamin)
Powiatowe Centrum Edukacji Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Kamiennej Górze zaprasza uczniów szkół podstawowych ( klasy V – VII) oraz ponadpodstawowych (gimnazjum i ponadgimnazjalna) do wzięcia udziału w konkursie.
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

Kolejarz
2017-09-11 20:56
Fajne zdjęcia, szkoda tylko że powrót był nieco wcześniej niż planowany i o 19 to parowozy już były w Lubawce. Natomiast dziś niecodzienny pojazd kolejowy zawitał do Lubawki. Pociąg sieciowy spółki PKP Energetyka pojechał tam w celu wymiany starych opraw oświetleniowych znajdujących się przy peronie na nowe.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama