DO GÓRY
#reklama

Oszustwa i kradzież


     
    Udostępnij

Mężczyzna wyszedł, nie płacąc, z hotelu i zabrał ze sobą telewizor oraz kołdrę. Co więcej, wcześniej nie zapłacił też za zakupiony samochód.

Takie zarzuty ciążą na 19-latku z Boguszowa-Gorc. Jest podejrzany o oszustwa i kradzież.
– Nie wywiązał się z umowy i nie zapłacił poprzedniemu właścicielowi za zakupiony samochód – mówi sierż. szt. Marcin Świeży, p.o. oficera prasowego KMP Wałbrzych.
Zdaniem policji 19-latek oszukał 27-letniego wałbrzyszanina i nie zapłacił mu za zakupiony samochód o wartości 2600 złotych. Podczas przeszukania samochodu mundurowi ujawnili w nim telewizor oraz kołdrę. Udowodnili mężczyźnie kolejne przestępstwa. Tym razem oszustwo nieuiszczenia opłaty za trzydniowy pobyt w jednym z wałbrzyskich hoteli oraz kradzież z pokoju hotelowego wyżej wymienionych przedmiotów o łącznej wartości ponad 1400 złotych.
– Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożyli stosowne wyjaśnienia. Za kradzież oraz oszustwa grozi mu łączna kara pozbawienia wolności do lat 8 – wyjaśnia rzecznik policji.
wsp. KMP Wałbrzych

Czytaj również

#reklama
Srebro w dwójkach
W sobotę, 9 grudnia w Miliczu odbył się 5. turniej minisiatkówki – „dwójek”, „trójek” i „czwórek” w ramach Programu Upowszechniania Piłki Siatkowej organizowanym przez Impel Wrocław ze szkół podstawowych. Medale nie po raz pierwszy wywalczyły kamiennogórzanki z AMS Mini Volley – Inez Chmielewska (na zdjęciu z lewej) oraz Zosia Gotowt.
#SPORT
0
Dwóch nietrzeźwych
Kamiennogórscy policjanci brali 11 grudnia udział w akcji skierowanej przeciwko pijanym kierowcom. Na niemal 400 przebadanych alkomatem dwóch było pod wpływem alkoholu.
#AKTUALNOŚCI
0
Jarmark wcześniej
Tradycyjny kamiennogórski jarmark staroci i osobliwości odbędzie się już 16 grudnia.
#RÓŻNE
0
Deklaracja Sudecka podpisana
Niemal stu samorządowców z południowej części województwa dolnośląskiego, a także władze wojewódzkie, parlamentarzyści i przedstawiciele środowiska naukowego spotkali się w poniedziałek, 11 grudnia we Wleniu w celu podpisania dokumentu potwierdzającego akces samorządów, które reprezentują do projektu Sudety 2030. Kamienną Górę reprezentował burmistrz Krzysztof Światek.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

młodego ciężki żywot
2017-12-13 09:50
Jakoś na życie młodzi ludzie w tym kraju muszą sobie uzbierać. Brał od każdego po trochu. Zabierał bogatym i dawał biednym, czyli sobie. Do przyzwoitego życia brakło mu tylko wygodnego mieszkanka i ciepłego łóżeczka. Na szczęście obie te rzeczy otrzyma od społeczeństwa w prezencie na Święta - w areszcie.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama