DO GÓRY

Okradł babcię


     
    Udostępnij

Kamiennogórscy policjanci zatrzymali 7 lipca 27-latka, który ukradł dużą sumę pieniędzy swojej babci. Jego łupem padły pieniądze ukryte przez 78-letnią kobietę w meblach. Wszystkie przepuścił w jednym z salonów gier.

Funkcjonariusze z komisariatu policji w Lubawce otrzymali zgłoszenie o kradzieży kilku tysięcy złotych na szkodę 78-letniej mieszkanki Lubawki. Po podjętych działaniach wytypowali sprawcę kradzieży. Okazał się nim wnuk pokrzywdzonej. 27-latek, również mieszkaniec Lubawki, postanowił się zabawić za oszczędności staruszki, grając na automatach. Policjanci szybko go złapali. Niestety nie udało im się odzyskać pieniędzy, bo wszystkie zdążył już przegrać. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego mundurowi przedstawili mu zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Mężczyzna był karany za podobne przestępstwa. Za swój czyn odpowie przed sądem.
pg

Czytaj również

#reklama
Zmiana trenera i pierwszy trening Olimpii (galeria)
Poza kończeniu sezonu piłkarskiego 2017/2018 z funkcji trenera piłkarzy Olimpii Kamienna Góra zrezygnował dotychczasowy trener Łukasz Kraszewski, który kierował zespołem przez pięć sezonów w klasie okręgowej i 4 lidze.
#SPORT
0
Nielegalna gorzelnia
Policjanci z Lubawki odkryli miejsce, w którym handlowano alkoholem bez akcyzy. Zatrzymali jedną osobę.
#AKTUALNOŚCI
0
70-lecie Lesku (galeria)
Z okazji jubileuszu tego klubu sportowego na boisku w Sędzisławiu odbył się wczoraj (w sobotę) festyn. Licznie przybyli na niego mieszkańcy wsi i okolic.
#AKTUALNOŚCI
1
Remont na raty
Po ponad roku od wyłonienia pierwszego wykonawcy miasto znów ogłosiło wyniki przetargu na remont Centrum Kultury. Wykona go znana firma Rokom. Co ciekawe, choć wartość robót opiewa na bez mała 13 000 000 zł, wykona zaledwie część planowanych inwestycji!
#AKTUALNOŚCI
5

Komentarze

Pan Antykumulacja
2018-07-10 13:41
Jak to dobry wnuczek pewnie chciał dopomóc babci i pomnożyć jej oszczędności, ale trochę mu nie wyszło i dopomógł komuś innemu. W szkole "Wprowadzenie do rachunku prawdopodobieństwa z zadaniami" nie było jego ulubioną lekturą i myślał, że jak na filmach kasyno jednak czasami przegrywa. Teraz zza więziennych krat pozostało mu jedynie krzyczeć Hello-oo-ł!
https://www.youtube.com/watch?v=gNiERGr--zo

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama