DO GÓRY

Odzyskali passata


     
    Udostępnij

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze odzyskali 29 grudnia skradziony kilka dni wcześniej samochód.

Wcześniej mieszkaniec naszego powiatu zawiadomił mundurowych, że kroś ukradł mu samochód – volkswagena passata. Podczas patrolu w rejonie ogródków działkowych w Kamiennej Górze policjanci zauważyli porzucony pojazd. Po sprawdzeniu jego danych identyfikacyjnych w systemach informatycznych okazało się, że samochód figuruje jako utracony. Pojazd został zabezpieczony.
Funkcjonariusze pracują teraz nad wytypowaniem i zatrzymaniem podejrzanych tę kradzież.
MB/Materiały operacyjne policji

Czytaj również

#reklama
Rok pełen inwestycji
Gmina Czarny Bór przeznaczy ponad 20 milionów złotych na rozwój w 2018 roku.
#AKTUALNOŚCI
0
Uczczą kapitana
We wtorek 2 stycznia w rocznicę śmierci kapitana Józefa Sierocińskiego przy jego grobie na cmentarzu w Kamiennej Górze odbędzie się warta honorowa.
#RÓŻNE
0
Groził nożem, zabrał kasę
Nawet 12 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który jest podejrzany o rozbój. Zaatakował i okradł 39-latka w jego mieszkaniu.
#AKTUALNOŚCI
0
Orzełek niziutko
Piłkarze Orła Lubawka przebojem weszli do wałbrzyskiej klasy O i każdy kibiców spodziewał się lokaty w czołówce. Niestety podopieczni Tomasza Meuszyńskiego po rundzie jesiennej plasują się na 14. miejscu w stawce 16 ekip z 10 „oczkami” na koncie. Na prowadzeniu są piłkarze Piasta Nowa Ruda, którzy zgromadzili aż 38 pkt.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama