DO GÓRY

Ocalić od zapomnienia


     
    Udostępnij

Kamiennogórskie Stowarzyszenie Historyczno-Kulturalne wraz z „Naszym Regionem” zapraszają do udziału w wyjątkowym konkursie. Kierowany jest on do uczniów z terenu naszego powiatu. Zadanie młodzieży polegać ma na poznaniu i utrwaleniu historii bliskiej osoby, sąsiada lub znajomego, których losy związane są z okresem wojny i powojennym. Prace konkursowe w dowolnej formie (literackiej, plastycznej, multimedialnej) należy dostarczyć do szkolnego opiekuna konkursu najpóźniej do 7 marca.
Autorzy najciekawszych prac otrzymają cenne nagrody. Wśród nich znajdują się dwa tablety, karta VISA z limitem 300 złotych, książki oraz talony o łącznej wartości tysiąca złotych.


MC

Czytaj również

#reklama
Reklama
#STAŁE
12
Remontują wóz
Ciekawej inicjatywy podjęli się strażacy ochotnicy z Ptaszkowa. Własnymi siłami ratują przed unicestwieniem zabytkowy wóz strażacki.
#AKTUALNOŚCI
0
Niegościnne gospodynie
W sobotę w sali sportowej w kamiennogórskim ZSZiO rozegrano turniej siatkówki dziewcząt o puchar radnej sejmiku Województwa Dolnośląskiego Iwony Krawczyk. Pierwsze miejsce w stawce 4 zespołów zajęły siatkarki ZSZiO.
#SPORT
3
Pływaczyk bez punktów
W ostatnią sobotę w niemieckim Ruhpolding najlepsi biatloniści rywalizowali w biegu na dystansie 20 km w ramach zawodów Pucharu Świata.
#SPORT
0

Komentarze

Organizatorzy
2014-03-15 15:49
Z uwagi na dużą ilość, oraz bardzo wysoki poziom złożonych prac, jesteśmy zmuszeni przesunąć podanie wstępnych wyników konkursu na 22 marca, a ostateczne jego rozstrzygniecie na 3 kwietnia.
Przepraszamy za opóźnienie, ale naprawdę jest co czytać oraz oglądać a wybór najlepszych jest niezwykle trudny.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama