Wysyp atrakcji s. 20
Felieton red. nacz. Janusza Chodasewicza

Red.

Pogrom Uranu
Gospodarze z Pub-Gola Jelenia Góra nie pozostawili suchej nitki na Uranie Okrzeszyn, pokonując wysoko 7:0 (4:0) rywali w potyczce jeleniogórskiej klasie B.
0
Faworyt nie zawiódł (galeria)
Papierowym faworytem niedzielnej potyczki pomiędzy Płomykiem Borówno a Orłami Lipienica byli gospodarze, którzy nie zawiedli. Już do przerwy miejscowi prowadzili 4:1. Po przerwie podopieczni Tomasza Resela dokończyli działa zniszczenia.
0
Pobili bejsbolem... za ciastko!
– 25-letni wałbrzyszanin i 24-letnia mieszkanka Kamiennej Góry użyli kija bejsbolowego i zażądali od poszkodowanego wydania pieniędzy – mówi sierż. szt. Marcin Świeży, oficer prasowy wałbrzyskiej policji.
1
Wodociąg w oddali
Wbrew tytułowi ta sieć, w którą dawno zostały wyposażone inne wioski w gminie, w Jarkowicach jest całkiem blisko. Biegnie nawet przez wieś, przecinając ją jakby w połowie. Podczas gdy mieszkańcy po jednej stronie rzeki już od lat mogą z wodociągów korzystać, ci z drugiej strony ciągle czekają na ten luksus. Wszystko wskazuje na to, że poczekają jeszcze długo. Wizja wody z kranu w ich domach oddala się z roku na rok.