DO GÓRY
#reklama

Nowy dyrektor MGOK


     
    Udostępnij

Wczoraj (środa 8 listopada) burmistrz Lubawki Ewa Kocemba zatwierdziła konkurs na stanowisko dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lubawce.

Wcześniej komisja konkursowa w jawnym głosowaniu wyłoniła kandydata na stanowisko szefa MGOK. Został nim kamiennogórzanin Sławomir Sławiński (na zdjęciu).
MB/FOTO: Facebook Sławomir Sławiński

Czytaj również

#reklama
Kamiennogórski ślad
W środę 15 listopada obchodzimy 155. lecie urodzin noblisty Gerharta Hauptmanna. Pisarz urodził się w Szczawnie-Zdroju, a dorosłe życie spędził w Jagniątkowie w Jeleniej Górze. Jest w biografii jego rodziny jednak również kamiennogórski akcent.
#RÓŻNE
0
Śmierć w cieniu biurokracji
– Tyle czasu człowiek leżał przykryty kocem jak pies – mówi ze łzami wdowa po mieszkańcu Chełmska Śląskiego. – Pogotowie stwierdziło zgon, a zakład pogrzebowy nie chciał zabrać zwłok, dopóki nie postaramy się o akt zgonu. Mąż leżał na podwórku w błocie. Zostawiony sam sobie. Ta historia wstrząsnęła mieszkańcami wsi. Wszyscy zachodzą w głowę, jak mogło do niej dojść.
#AKTUALNOŚCI
6
Nowy nr RTI już w kioskach!
W najnowszym RTI przeczytasz:
#AKTUALNOŚCI
0
Sześć bramek w sieci Amfibolitu
Przed niedzielnym pojedynkiem drużyny KS-u i Amfibolitu Leszczyniec dzieliło 12 „oczek”. Na ciężkim terenie w Łomnicy beniaminek wyłapał bagaż 6 bramek. Do przerwy było 2:0. Czerwoną kartką upomniany został obrońca gości - Furtak.
#SPORT
0

Komentarze

Paulina
2017-11-10 16:41
Najlepszy wybór
Radek G
2017-11-09 21:23
Powodzenia Sławek:)

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama