DO GÓRY
#reklama

Nowe logo


     
    Udostępnij

Lubawka pochwaliła się swoim logo.

Logotyp nawiązuje do historii i przyrody okolic. Powstał na podstawie konsultacji z mieszkańcami, którzy wskazali, czym gmina powinna się chwalić. Nowe logo Lubawki to na pierwszy rzut oka dwa serca – nawiązanie do Doliny Miłości w Górach Kruczych. Kiedy dobrze się przyjrzymy, zobaczymy też dwa niepylaki apollo – motyle, który w Kruczej Dolinie wyginęły na początku XX wieku. W latach 90. minionego stulecia i współcześnie przyrodnicy próbowali ten gatunek przywrócić naszym terenom. Symbol motyla w lubawskim logotypie ma nadto nawiązywać do fabryki samolotów, jaka istniała w Lubawce przed wojną, jak również być symbolem pozytywnych przemian w naszej gminie.
MB

Czytaj również

#reklama
Europa bezkonkurencyjna (galeria)
Mistrzowie świata Czesi zdobyli w Świdnicy złoty medal 10. Światowych Igrzysk Sportowych w hokeju na rolkach. Reprezentacja naszych południowych sąsiadów wygrała 5:1 w sobotę 29 lipca w finale z Francją. Brązowe medale zdobyli Szwajcarzy. Reprezentacja Polski zajęła ostatnie, 8. miejsce po porażce 1:5 z Argentyną.
#SPORT
0
Kinoteatr Zdrowie w Sokołowsku - sierpień 2017 r.
Kino w Sokołowsku zaprasza dorosłych i najmłodszych.
#KULTURA
0
Kino za Rogiem w Krzeszowie - sierpień 2017 r.
Repertuar Kina za Rogiem przy Centrum Biblioteczno-Kulturalnym Gminy Kamienna Góra.
#KULTURA
0
Mundurowi kontra crossy
W piątek 28 lipca funkcjonariusze z posterunku policji w Marciszowie wspólnie z funkcjonariuszami straży leśnej z Kamiennej Góry, Jawora oraz Kowar uczestniczyli w zorganizowanej akcji wymierzonej przeciwko offroadowcom rozjeżdżającym lasy.
#AKTUALNOŚCI
4

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama