DO GÓRY
#reklama

Nowa organizacja na 2 tygodnie


     
    Udostępnij

W Kamiennej Górze w związku z remontem skrzyżowania przy al. Wojska Polskiego obowiązuje tymczasowo nowa organizacja ruchu. Kierowcy mają nowe utrudnienie. Zamknięty jest wyjazd z centrum przez ul. Katowicką.

Trwa remont odcinka al. Wojska Polskiego. Droga powiatowa została tymczasowo przywrócona do ruchu.
– Można przejechać nią w kierunku ul. Okrzei – informuje Ewa Exner, naczelnik wydziału drogownictwa w starostwie.
Nie trzeba zatem omijać już odcinka przy sądzie.
Nadal nieczynny jest jednak wjazd na skrzyżowanie od strony ul. Żeromskiego. Od strony ul. Katowickiej pojawiło się od poniedziałku 18 września nowe utrudnienie. Zamknięty został odcinek ulicy od mostu do skrzyżowania z al. Wojska Polskiego.
– Pozostała część ulicy, zarówno wjazd na skrzyżowanie z ul. Wałbrzyską, jak i ul. Księcia Bolka, jest czynna – mówi Ewa Exner.
Roboty na zamkniętym odcinku Katowickiej mają potrwać do około 27 września. Do tego czasu będzie obowiązywała aktualna organizacja ruchu. Na jeden dzień jednak wszystko znów się zmieni.
– Po zakończeniu remontu skrzyżowania będziemy musieli zamknąć al. Wojska Polskiego jeszcze raz na cały dzień – mówi naczelnik wydziału drogownictwa. – Będzie to konieczne, by położyć ostatnią warstwę nawierzchni.
Do końca miesiąca główne roboty na ulicy powinny zostać zamknięte. W październiku zostaną ukończone roboty porządkowe. Po ich zakończeniu przyjdzie kolej na oznakowanie jezdni.
Red.
#reklama
Czy wakacje w regionie uważasz za udane?
#ankieta

Czytaj również

#reklama
Ratuszowa z odliczeniem? (Okiem radnego)
Podczas sesji w sierpniu nie zajmowaliśmy się tylko lokalizacją wieży widokowej i tym, czy można gościom zadawać pytania. Na pewno można takie kierować do burmistrza, o czym co sesję świadczy stosowny punkt porządku obrad. Jak Państwo zauważyli, staram się tę okazję wykorzystywać do wyjaśnienia wielu istotnych dla kamiennogórzan kwestii. Nie zawsze się to udaje, bo burmistrz nie na wszystkie moje pytania odpowiada.
#AKTUALNOŚCI
5
Finał w Betlejem
Niecodzienny, eksperymentalny projekt dźwiękowy młodych mieszkańców powiatu kamiennogórskiego zostanie wkrótce sfinalizowany. Na piątek uczestnicy Foniatryka zapraszają na premierę swojego albumu.
#KULTURA
0
Obchody Dnia Sybiraka (galeria)
W parafii Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze odbyły się obchody Dnia Sybiraka.
#AKTUALNOŚCI
0
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy B
Dzisiaj na 6 boiskach zostanie rozegrana czwarta kolejka spotkań jeleniogórskiej klasy B. Lider tabeli Lesk ma przymusową pauzę. Wydaje się, że w większości pojedynków faworytami są gospodarze. Inne rozstrzygnięcia będą uważana za niespodzianki.
#SPORT
0

Komentarze

on
2017-09-18 22:39
tylko szkoda że nie ma żadnego oznakowania o robotach drogowych
K...
2017-09-18 12:20
ZIMA ICH ZASTANIE :(

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama