DO GÓRY
#reklama

Nocne hałasy


     
    Udostępnij

Stanisław Mazurkiewicz (na zdjęciu) mieszka na ulicy Kościuszki. Mówi, że w czasie letnich imprez organizowanych nad zalewem nie może zmrużyć oka. – Szyby drżą od maksymalnego nagłośnienia podczas dyskotek – mówi nasz Czytelnik. – Spać w takim hałasie się nie da!

Starszy mężczyzna narzeka na imprezy organizowane nad zalewem przez miasto, powiat i przez właścicieli Wodnika. Stanisław Mazurkiewicz mieszka przy Kościuszki 5 – niedaleko od akwenu. Zabaw, które się tam odbywają latem, ma serdecznie dosyć.
– To mają być imprezy kulturalne? – pyta. – Dyskoteki trwają do godziny 2.00 w nocy. Są tak nagłośnione, że aż w budynku drżą szyby. Nie da się spać ani odpoczywać.
Mężczyzna ma pretensje do organizatorów, że zupełnie nie interesuje ich los mieszkańców przyległych do zalewu ulic.

Więcej o tym w aktualnym RTI
MB

Czytaj również

#reklama
Rada klakierów
Nie pisałem długo w tej rubryce. Dlaczego? Bo pisanie o tym, że w naszym mieście nic się dobrego nie dzieje, że uciekają nam Świebodzice czy Boguszów-Gorce przy biernej postawie ekipy od 11 lat rządzącej Kamienną Górą, staje się męczące. Także udział w gremium, które nazywa się radą miasta (a powinno raczej nazywać się radą klakierów), jest dla mnie coraz bardziej stresujący.
#AKTUALNOŚCI
16
Konkurs na 50-lecie (+regulamin)
Powiatowe Centrum Edukacji Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Kamiennej Górze zaprasza uczniów szkół podstawowych ( klasy V – VII) oraz ponadpodstawowych (gimnazjum i ponadgimnazjalna) do wzięcia udziału w konkursie.
#AKTUALNOŚCI
1
Czego ma uczyć polska szkoła? (#sonda)
Zaczął się nowy rok szkolny. W życie weszła reforma oświaty. Trwa spór o nową podstawę programową i godziny poszczególnych przedmiotów.
#RÓŻNE
1
Czesi świętują kolejową rocznicę
U naszych południowych sąsiadów, w partnerskim Trutnovie odbędzie się w weekend ciekawa impreza. W sobotę 9 września z okazji Europejskich Dni Dziedzictwa będą przewozy pociągiem specjalnym.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Ojciec
2017-09-09 13:58
To niech się przeprowadzi !!!
Aby tylko inni nie mogli się pobawić
Ale jak mszę rano w niedzielę puści na cały głos to mu nie przeszkadza haha ;))))
M.S.
2017-09-09 11:40
Na pewno ten pan nie mieszka na Kościuszki 5, bo nr 5 jest na przeciwko Centrum Kultury a ten pan mieszka z 200 m dalej.Chyba 25.
Jurek
2017-09-09 08:37
Takie imprezy powinny się odbywać na obrzeżach miasta, z dala od budynków mieszkalnych. Na stadionie jak były tez ludziom przeszkadzało i nic dziwnego jak nawala hałas do późnych godzin. A zalew to powinno byc miejsc spacerow, odpoczynku, tam sa zwierzęta, które pewnie obrywaja przez te imprezy. Syf jaki po nich zostaje jest obrzydliwy. Nie tylko Kościuszki nie może spać. Osiedle tkaczy, księcia bolka też ma dość tego. Co innego impreza raz do roku na dni kg a co innego imprezy co tydzień. Ja nie jestem starszą osobą, ale też mam dość tego typu odpoczynku w wakacje... Myślę, że zanim ktoś się na te imprezy zgodzi poiwnien zapytać mieszkańców czy im do nie przeszkadza...
Oloo
2017-09-09 08:28
To przepraszam gdzie młodzi mają się bawić?? Jedyny klub w kg to teraz Time Cafe gdzie można potańczyć...a tam nie zmieści się cała młodzież.uwazam że to był super pomysł no ale wiadomo zawsze znajdzie się ktoś komu to nie odpowiada :( bez urazy dla Pana Stanisława
Ccc
2017-09-09 08:21
Zawsze znajdzie się ktoś komu nic nie pasuje. 🙂🙂🙂🙂

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama