DO GÓRY
#reklama

Nie chcemy nikogo innego!


     
    Udostępnij

W poniedziałek 7 sierpnia w szkole w Lubawce spotkali się przedstawiciele rady rodziców z burmistrz Ewą Kocembą i pracownicą urzędu Dorotą Trojan. Rodzice chcieli dowiedzieć się, dlaczego burmistrz nie skorzystała ze swego prawa i mimo nierozstrzygniętego konkursu nie powołała dotychczasowej szefowej placówki na kolejną kadencję.

– Miałam takie prawo i z niego skorzystałam – odpowiadała burmistrz. – Został ogłoszony nowy konkurs na dyrektora.
– Ten konkurs trzeba unieważnić! – mówią reprezentanci rady rodziców.

Szeroko o tym w czwartek (10 sierpnia) w RTI
EK

Czytaj również

#reklama
Wyrok za zlecenie pobicia
Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze skazał R.K., na rok i trzy miesiące bezwzględnego pozbawienia wolności. Mieszkaniec Wieściszowic został uznany winnym zlecenia pobicia trzech osób z obsługi parkingu przy Kolorowych Jeziorkach.
#AKTUALNOŚCI
0
Stanie na chodzie
– Regularnie pod moimi oknami od rana stoją samochody dostawcze. Na włączonym silniku podczas rozładunku. Nie da się od ich warkotu spać – mówi nasz Czytelnik (personalia do wiadomości redakcji). Proceder, aczkolwiek nielegalny, jest zdaniem naszego rozmówcy w centrum miasta powszechny. Policja tymczasem nie wystawiła ostatnio nikomu za to mandatu.
#AKTUALNOŚCI
1
Rusza operacja „wielka rura”
Mieszkańcy od lat czekali na te roboty. Nie widząc szans na ich początek, wielu decydowało się na budowę przydomowych szamb. Niestety, byli też tacy, co ścieki puszczali do rzek. Nadchodzi jednak kres tych złych praktyk. Roboty przy tzw. wielkiej rurze w trzech miejscowościach mają ruszyć jeszcze w tym miesiącu.
#AKTUALNOŚCI
0
Kubielewicz najlepsza
29 lipca nad zalewem w Grzędach w Czarnym Borze odbyły się już XIV zawody triatlonu w wydaniu amatorskim. Na starcie stanęło 20 śmiałków w tym 6 kobiet. Pierwsze miejsce w gronie pań zajęła kamiennogórzanka Zenobia Kubielewicz (na zdjęciu), natomiast wśród zawodników Marek Henczka.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama