DO GÓRY
#reklama

Nastoletni podejrzani


     
    Udostępnij

Policja z Kamiennej Góry podejrzewa 14- i 15-latka o usiłowanie dokonania rozboju i inne przewinienia.

Chłopcy, zdaniem mundurowych, na swoim koncie mają nie tylko jeden wybryk. Do zatrzymania nastolatków doszło 4 października. Funkcjonariusze zarzucają im usiłowanie dokonania rozboju na dwóch kamiennogórzankach. To jednak nie wszystko.
Podejrzani są też o co najmniej kilka przestępstw przeciwko mieniu, których dopuścili się od lipca do września na terenie Kamiennej Góry, jak i w innych miejscowościach.
– Są to kradzieże oraz kradzieże z włamaniem do altanek oraz garażu – tłumaczy sierż. szt. Anna Słowińska z kamiennogórskiej komendy. – Łupem nieletnich najczęściej padały narzędzia oraz rowery.
15-latek z uwagi na fakt, że były wszczęte wobec niego poszukiwania, został zatrzymany w celu doprowadzenia do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Jego młodszy kolega został przekazany opiekunom prawnym.
Za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem rodzinnym – dodaje rzeczniczka policji.
Red. foto ilustracyjne (archiwum RTI)

Czytaj również

#reklama
Kulturalny rozkład jazdy RTI – październik 2018 r.
Repertuary jednostek kultury w regionie. Teatry, filharmonie i kina. Jelenia Góra, Bolków, Wałbrzych, Kowary, Krzeszów, Sokołowsko.
#KULTURA
0
Po gościnnych występach
28-letni mieszkaniec Grząd został zatrzymany w miniony weekend przez policjantów Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach. Mężczyzna odpowie za kradzież z włamaniem do jednego z domków jednorodzinnych w Witoszowie Dolnym.
#AKTUALNOŚCI
0
Najlepsi z gimnazjum (galeria)
W czwartek (4 października) w sali witrażowej urzędu miasta w Kamiennej Górze odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów burmistrza Kamiennej Góry. Nagrody otrzymali gimnazjaliści, którzy osiągnęli wybitne wyniki w nauce i sporcie w drugim semestrze roku szkolnego 2017/2018.
#AKTUALNOŚCI
0
Czy 21 października zagłosujesz w wyborach samorządowych? (sonda)
Zbliżają się wybory samorządowe. W ubiegłych latach zaledwie połowa uprawnionych skorzystała z prawa do decyzji o losach swojego regionu.
#RÓŻNE
3

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama