DO GÓRY
#reklama

Nasi nagrodzeni


     
    Udostępnij

W sobotę 7 października w Niedżwiedzicach (pow. legnicki) odbyło się uroczyste przekazanie tytułu „Piękna wieś dolnośląska”.

W imprezie uczestniczyła reprezentacja gminy Lubawka. Wśród nich byli reprezentanci samorządu, sołtysi, mieszkańcy Opawy i Niedamirowa. Obecne były członkinie Grupy Odnowy Wsi: Ewa Filipek, Joanna Stec i Zdzisława Partyka oraz Teresa Sobala, szefowa Stowarzyszenia „Tkacze Śląscy” z chełmska Śląskiego.
W trakcie uroczystości nie zabrakło występów artystycznych oraz podsumowań konkursów m.in. w kategorii najpiękniejsza zagroda, w której III miejsce zajęli Małgorzata i Czesław Mrówkowie, gospodarze z Niedamirowa.
MB/ FOTO: www.lubawka.eu

Czytaj również

#reklama
Dwa razy Kamil Duda (galeria)
W sobotę, 7 października zawodnicy Czarnych Przedwojów podejmowali w potyczce jeleniogórskiej klasy A – Kwarc z Pisarzowic. Beniaminek pokazał pazur i wygrał 2:0 (1:0) po 2 trafieniach Kamila Dudy. Był to jeden z najsłabszych występów gospodarzy w ostatnich latach.
#SPORT
1
Można już przejechać
Skrzyżowanie ulic Katowickiej z aleją Wojska Polskiego w Kamiennej Górze jest znów otwarte dla ruchu samochodów.
#AKTUALNOŚCI
0
Minuta ciszy dla Marka (galeria)
W niedzielę, 8 października zespół Victorii Czadrów gościł na swoim terenie drużynę Halniaka Miłków w spotkaniu jeleniogórskiej klasy A. Goście wygrali 3:0 (1:0). Przed meczem oba zespoły i kibice minutą ciszy uczcili pamięć nieżyjącego zawodnika z Czadrowa - Marka Morańskiego.
#SPORT
2
Zarośnięte groby
– Serce się kraje, kiedy się na to patrzy – skarży się nasza Czytelniczka, która odwiedziła w weekend groby bliskich w Kamiennej Górze. – Zarośnięte aleje, wybujały żywopłot, bałagan.
#AKTUALNOŚCI
9

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama