DO GÓRY

Narkotyki w domu i pracy


     
    Udostępnij

Policjanci 11 maja zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu kamiennogórskiego posiadającego środki odurzające.

– Część narkotyków miał w swojej szafce ubraniowej w miejscu pracy, a pozostałą w domu – wyjaśnia asp. szt. Grzegorz Szewczyk, oficer prasowy kamiennogórskiej policji.
Do zdarzenia doszło w Lubawce. Policjanci mieli informacje na temat mężczyzny. Weszli na teren jednego zakładów pracy w Lubawce. Tam przeszukali szafki pracowników. W tej należącej do podejrzanego mundurowi znaleźli w foliowym worku susz roślinny, a w drugim krystaliczną białą substancję.
– W jego domu policjanci znaleźli 2 kolejne woreczki strunowe z zawartością zielonej substancji – dodaje rzecznik policji.
Substancje zostały zabezpieczone, natomiast mężczyzna zatrzymany do wyjaśnienia. Okazało się, że 22-latek miał w sumie 200 działek czarnorynkowych marihuany, metamfetaminy oraz piko.
– Zatrzymany przyznał się do posiadania środków odurzających – mówi asp. szt. Grzegorz Szewczyk.
Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.
red. foto: zdjęcia operacyjne policji

Czytaj również

#reklama
Motocykle i piknik (galeria)
W Krzeszowie odbył się dziś finał Festiwalu Piosenki Religijnej i Patriotycznej oraz V Pielgrzymka Motocyklistów. Cykl wydarzeń zwieńczył piknik patriotyczny. Patronem tych obchodów był Prezydent RP.
#AKTUALNOŚCI
0
Seniorada na finał (galeria)
W sobotę w Pisarzowicach odbył się finał tegorocznego FitFestivalu gminy Kamienna Góra.
#AKTUALNOŚCI
0
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy B
Coraz mniej kolejek pozostaje doza kończenia rozgrywek jeleniogórskiej klasy B. Lider – Pub Gol zagra dzisiaj w Sędzisławiu z miejscowym Leskiem. Na zwycięstwo gospodarzy liczy Bóbr Marciszów.
#SPORT
0
Remonty, turnieje i nie tylko - dzieje się na zamkach w regionie!
Dolny Śląsk, a szczególnie południe województwa to zagłębie zamków i pałaców. Przed wiekami tętniły życiem (i tym dworskim i wojennym, ale i naukowym!), potem było nieco gorzej. Teraz znów wracają do łask. W tym roku dzieje się bardzo dużo ciekawych rzeczy w naszych twierdzach. Garść wieści z Grodna, Książa, Świn, Niestytna, Cisów oraz Lenna.
#KULTURA
2

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama