DO GÓRY
#reklama

Napadali po zmroku


     
    Udostępnij

Kamiennogórscy kryminalni zatrzymali dwóch 14-latków, podejrzanych o serię rozbojów w mieście. Młodzi ludzie mieli napadać na starszych. Używając przemocy okradali ich z telefonów, dokumentów i pieniędzy. – Sprawa jest rozwojowa – mówi asp. szt. Grzegorz Szewczyk. – O dalszym losie zatrzymanych zdecyduje sąd rodzinny i nieletnich. Za rozbój grozi kara do 12 lat więzienia.

Na przełomie października i listopada tego roku w centrum Kamiennej Góry doszło do siedmiu rozbojów i włamania. Ich autorami mieli być dwaj nieletni – 14-latkowie, którzy uciekli z jednego z Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w Polsce.
Schemat przestępczego działania nastolatków zawsze był taki sam. Po zmroku w centrum miasta wypatrywali na ulicach starszych ludzi – kobiety i mężczyzn. Podbiegali do nich, zadawali nogą cios w rękę lub w kolano. Kiedy ofiara się przewracała, zabierali jej telefon, dokumenty, pieniądze i uciekali.

Więcej o tym w najnowszym RTI – już w kioskach!
MB/Materiały operacyjne policji

Czytaj również

#reklama
Mikołajowi kibice
Jak co roku wielbiciele Górnika Wałbrzych organizują świąteczną akcję charytatywną „Biało-niebieski Mikołaj”.
#RÓŻNE
0
Nowy numer RTI już w kioskach!
W najnowszym RTI przeczytasz:
#AKTUALNOŚCI
0
Lis w potrzasku
We wtorek 4 grudnia pod murem dawnego więzienia przy ulicy Zielonej w Kamiennej Górze mieszkańcy znaleźli uwięzioną w kłusowniczym potrzasku lisicę.
#AKTUALNOŚCI
1
Jarmark mikołajkowy
W niedzielę 9 grudnia w Krzeszowie odbędzie się I Jarmark Mikołajkowy. Atrakcją specjalną będzie rajd rowerowy „W poszukiwaniu świętego Mikołaja” po trasie nowo powstałej ścieżki rowerowej.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama