DO GÓRY
#reklama

Napad w biały dzień


     
    Udostępnij

Napastnik pojawił się w sklepie tuż po otwarciu. – Udawał klienta, który chce się rozejrzeć – mówią właściciele sklepu jubilersko-zegarmistrzowskiego przy Karola Miarki w Kamiennej Górze. Nagle uderzył pięścią w szklaną gablotę, chwycił z niej dwie tacki z biżuterią i wybiegł, nim ktoś zdążył go zatrzymać.

Próbował za nim biec właściciel sklepu, ale złodziej zniknął w uliczce łączącej Karola Miarki z Ogrodową. Potem prawdopodobnie wbiegł do bramy kamienicy na al. Wojska Polskiego.
Zdarzenie miało miejsce w piątek, kilka minut po 10.00. Sprawca, ok. 30-35-letni mężczyzna, miał na sobie kolorowe adidasy, sportowe spodnie, bluzę z kapturem. Nie zasłaniał wcale twarzy. Rozglądał się po sklepie, w którym byli oboje właściciele oraz klientka. Udawał, że interesuje go biżuteria pod szklanymi ladami. Nagle zmienił zainteresowania. Podszedł do witryny i uderzył w nią gołą pięścią.

Więcej o tym w aktualnym RTI
PG / FOTO: monitoring miejski Kamienna Góra

Czytaj również

#reklama
Rewolucja w śmieciach
Tak niektórzy określają nowe przepisy dotyczące gospodarki odpadami. Na wyrost. Zamiast rewolucji będzie zmiana. Do czarnych, zielonych i żółtych kubłów dojdą dwa inne: niebieski i brązowy.
#AKTUALNOŚCI
1
Nowy nr RTI już w kioskach!
W najnowszym RTI:
#AKTUALNOŚCI
0
Festiwal nad zalewem
W przedostatni weekend wakacji (19-20 sierpnia) w Kamiennej Górze odbędzie się polsko-czeski festiwal „Muzyka bez granic”.
#AKTUALNOŚCI
0
Zestaw par Pucharu Polski
Na tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek IV ligi i jeleniogórskiej klasy okręgowej odbędą się mecze pucharowe – pierwszej rundy JOZPN. Niektóre kluby zmieniły termin spotkań. Jeden mecz już został rozegrany. Niżej prezentujemy zestaw par:
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama