DO GÓRY

Najlepszy urząd w Polsce!


     
    Udostępnij

Kamiennogórska skarbówka zwyciężyła w XIV Rankingu Urzędów Skarbowych pod patronatem Ministerstwa Finansów.

Zestawienie przygotowała „Gazeta Prawna”. Jej redakcja przyjrzała się działaniu wszystkich urzędów Administracji Skarbowej. Laureatów „GP” oraz ministerstwo wyłoniło w czterech grupach: małe urzędy (czyli te, które mają nie więcej niż 60 pracowników), średnie (zatrudniające maksymalnie 130 osób), duże urzędy i wyspecjalizowane. Oceniana była skuteczność (nieomylność) i efektywność (pracowitość). W klasyfikacji generalnej zwyciężyły urzędy w Kamiennej Górze, Jaworznie i Warszawie.
W kategorii skuteczność skarbówka z Kamiennej Góry zajęła pierwsze miejsce ex aequo z US w Miechowe. Nasz urząd wykazał się też wysoką skutecznością egzekucji. Wyniosła ona prawie 69 proc.
Najlepsze urzędy otrzymały nagrody podczas gali, w której udział wziął wiceminister finansów i jednocześnie szef KAS, Marian Banaś.
Red. foto ilustracyjne (archiwum RTI)

Czytaj również

#reklama
Wpadli z narkotykami
Po północy 30 kwietnia policjanci z Lubawki zatrzymali 2 mężczyzn oraz towarzyszącą im nieletnią dziewczynę. Podejrzewając ich posiadanie narkotyków, przeszukali ich auto. Podejrzenia się potwierdziły.
#AKTUALNOŚCI
2
Jak? Gdzie? Kiedy? (weekend 11-13 maja)
Przed nami weekend pełen atrakcji!
#KULTURA
0
Na co do kina? (11-17 maja)
Zapraszamy do naszego cotygodniowego poradnika kinomana. Kina w: Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Sokołowsku, Krzeszowie i Kowarach.
#KULTURA
0
Rowerowa niedziela
W Kamiennej Górze nie ma jeszcze ścieżki rowerowej, ale jest grupa cyklistów z utęsknieniem czekających na jej wybudowanie. Zanim będą mogli jechać swoim własnym bezpiecznym pasem asfaltu chcą w pełni korzystać z ulic w mieście. I do tego też zachęcają innych mieszkańców. Zawiązała się inicjatywa Rowerowa Niedziela w Kamiennej Górze.
#RÓŻNE
0

Komentarze

vuk
2018-05-17 20:42
Gratulacje! W kamiennogórskim US jestem zawsze grzecznie i profesjonalnie traktowany.
tereza
2018-05-11 11:54
Do Agnes,sorry,bez urazy,ale przed dodaniem komentarza należy przeczytać to co się napisało,szczególnie gdy pracuje się w skarbowości.
PITer
2018-05-11 10:23
Najlepsze urzędy otrzymały nagrody podczas gali. Nooo dyplomik do powieszenia i słowa gratulacji...
Agnes
2018-05-11 09:41
Należą się ogromne gratulacje, sama też pracują w skarbówości i wiem
I jak trudni osiągnąć taki wynik☺Wielkie brawa☺

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama