DO GÓRY
#reklama

Nagrywają płytę


     
    Udostępnij

Zespół Liminis, czyli harcerki z Hufca ZHP Kamienna Góra, podjął kolejny ambitny projekt. Rozmiłowane w piosence turystycznej i poezji śpiewanej instruktorki postanowiły nagrać krążek ze swoimi piosenkami. Wsparcia szukają za pośrednictwem platformy crowdfundingowej. Jeszcze przez dwa miesiące można zasilić ich konto przelewem.

Olga Czajkowska, Małgorzata Dziedzic, Dominika Salmanowicz, Natalia Żeliszewska, Sandra Tokarska, Julia Grzyb, Marta Zasadni i Agnieszka Czajkowska-Wróbel to wokalistki i multiinstrumentalistki z Liminis. Swój talent prezentowały wielokrotnie kamiennogórzanom. Wygrywały rozmaite przeglądy i konkursy. Przygodę z zespołem zaczęły 10 lat temu.
Dla członkiń grupy wydanie swojego krążka to wielkie życiowe marzenie. Do jego realizacji zostało jeszcze wiele pracy. Potrzebne są też pieniądze. Fundusze śpiewające harcerki chcą zdobyć za pośrednictwem platformy finansowania społecznościowego odpalprojekt.pl. I są bliskie sukcesu! Już zebrały 33 proc. kwoty. Jeszcze przez dwa miesiące można przelewać pieniądze, by pomóc im w nagraniu płyty. Szczegóły na stronie Odpal Projekt w zakładce „HGA Liminis wydaje płytę” oraz na fanpage hufca. Trzymamy kciuki!
RG/ foto: Liminis

Czytaj również

#reklama
Dostali 5 milionów
W Centrum Kultury w Czarnym Borze odbyło się spotkanie samorządowców. Wójt Adam Górecki odebrał na nim od prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja decyzję o przyznaniu gminie dofinansowania ze środków Aglomeracji Wałbrzyskiej.
#AKTUALNOŚCI
0
Dali na zabytki
Na ostatniej sesji rady gminy Marciszów rajcy zdecydowali o przekazaniu dotacji na zabytki w gminie.
#AKTUALNOŚCI
0
Jak? Gdzie? Kiedy? (21-23 kwietnia)
Przed nami weekend pełen atrakcji!
#KULTURA
0
Na co do kina? (21 – 27 kwietnia)
Zapraszamy do naszego cotygodniowego przewodnika kinomana.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama