DO GÓRY
#reklama

Na narty na podwójnym gazie


     
    Udostępnij

39-latek jechał ze znajomymi na narty do Czech. Wpadł podczas kontroli w Lubawce.

W niedzielę 4 lutego w godzinach porannych policjanci zatrzymali kierowcę samochodu audi, który jechał pod wpływem alkoholu.
– W trakcie kontroli okazało się, że 39-latek, mieszkaniec powiaty średzkiego, jest pijany. Badanie wykazało prawie promil alkoholu w jego organizmie – wyjaśnia asp. szt. Grzegorz Szewczyk, oficer prasowy kamiennogórskiej policji.
Turysta wybrał się w tym stanie ze znajomymi na narty do Czech.
Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Kierowca audi musi się liczyć także z zakazem prowadzenia pojazdów. W dalszą drogę do Czech pojechał jako pasażer, a za kierownicę jego samochodu usiadł jego trzeźwy znajomy.
– Za jazdę w stanie nietrzeźwości, oprócz utraty prawa jazdy i grzywny, może grozić także kara pozbawienia wolności do lat 2 – przestrzega rzecznik kamiennogórskiej komendy.
Red. wsp. KPP Kamienna góra

Czytaj również

#reklama
Idą silne mrozy?
Od kilku dni temperatura sukcesywnie spada. Meteorolodzy przewidują, że w nadchodzącą noc i jutro rano może być nawet -15 C.
#RÓŻNE
0
Terroryzm czy żart?
27-letni mieszkaniec Boguszowa-Gorc został zatrzymany przez policjantów w Wałbrzychu oraz funkcjonariuszy komendy wojewódzkiej we Wrocławiu. Mężczyzna opublikował na jednym z popularnych portali krótki film ukazujący możliwy atak terrorystyczny wymierzony w wałbrzyszan!
#AKTUALNOŚCI
0
Awantura o kasę
Radny za złotówkę!
#AKTUALNOŚCI
1
Gwiazda zza Oceanu
Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na kolejny wyjątkowy koncert. W środę 7 lutego publiczność oczaruje Christina Martin. To piosenkarka z Kanady, która porusza się na granicy gatunków takich jak folk, pop, country i rock. Spotkanie z jej twórczością odbędzie się w Sali Witrażowej.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama