DO GÓRY
#reklama

Na byle czym! (galeria)


     
    Udostępnij

Statki piratów i wikingów, złoty pociąg i ekspres polarny, a nawet czołg, antyczny rydwan i jaskiniowcy – ponad 20 załóg zameldowało się na starcie niedzielnej imprezy familijnej w ośrodku Góra Dzikowiec w Boguszowie-Gorcach. Zjazd na byle czym przyciągnął tłum ciekawskich.

Popołudniowa impreza w popularnym ośrodku narciarskim zaskoczyła bardzo ciekawymi konstrukcjami. Mieszkańcy regionu popisali się inwencją. Trzeba przyznać, że niektóre cacka wbrew nazwie konkursu wcale nie wyglądały byle jak. Szczególny podziw wzbudzały solidne wyglądające konstrukcje okrętów czy czołg! Nie brakowało też bardziej dowcipnych, prostych pomysłów. Na stracie spotkać można było egzotycznych tubylców czy rajdowców w... potężnej dętce. Część konstrukcji osiągała ze stromego stoku Dzikowca naprawdę sporą prędkość. Nie wszystkim załogom udało się dojechać do linii mety w zachowanym wehikule. Zjazdy urozmaicane były w najróżniejszy sposób – nie brakowało świateł, rac, ale też ciekawych kostiumów. Największe emocje widowni wzbudzały jednak widowiskowe kraksy.
RG

Czytaj również

#reklama
Jedenaście bramek (galeria)
Wczoraj w pojedynku sparingowym na sztucznej nawierzchni w Świebodzicach spotkały się dwie ekipy z 4 ligi – Olimpia Kamienna Góra i Górnik Boguszów-Gorce. Patent na podopiecznych Rafała Siczka znaleźli ponownie kamiennogórzanie, wygrywając różnicą jednej bramki.
#SPORT
4
Spotkanie w bibliotece
Miejska Biblioteka Publiczna w Kamiennej Górze zaprasza na spotkanie „W zdrowym ciele zdrowy duch”.
#KULTURA
0
Nie w tym miejscu
Mieszkańcy ulicy Szkolnej narzekają na WORD. Mówią wprost, że ośrodek powinien funkcjonować gdzie indziej. – Tymczasem pod naszymi oknami wiecznie jeżdżą teraz „elki”, a z placu manewrowego mamy smród spalin – skarżą się Czytelnicy RTI.
#AKTUALNOŚCI
6
Utrudnienia w ruchu
Sudeckie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych informuje, że od poniedziałku 19 lutego wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu na ul. Głównej w Czarnym Borze.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Pppp
2018-02-18 23:02
Najlepszy złoty pociąg :)))szkoda ze nie wygrali :))) BRAWO

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama