DO GÓRY
#reklama

Most uwolniony!


     
    Udostępnij

Zamknięta od ponad 2,5 roku przeprawa na Bobrze prowadząca do centrum handlowego dziś (7 marca) została otwarta dla pieszych!

Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze zadecydował 22 lutego o oddaleniu apelacji kamiennogórskiego TBS od wyroku, który zapadł w Kamiennej Górze. Tym samym prawomocne stało się postanowienie nakazujące rozbiórkę elementów blokujących przejście przez most. Do jego zagrodzenia doszło zaraz po tym, jak swoją działalność rozpoczęła kamiennogórska galeria handlowa. TBS zagrodziło zasiekami przeprawę, twierdząc, że jej stan techniczny zagraża bezpieczeństwu pieszych. Miasto bez powodzenia nakazywało Towarzystwu rozbiórkę barykad. W końcu sprawa trafiła do sądu.
MB

Czytaj również

#reklama
Kokaina i Sienkiewicz
Teatr Dramatyczny im. Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza!
#KULTURA
0
Młodzi recytatorzy
We wtorek 6 marca w kamiennogórskim ratuszu odbyły się eliminacje powiatowe Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik” i Dolnośląskiego Konkursy Recytatorskiego.
#KULTURA
0
Brak rozkładów
Koleje Dolnośląskie opublikowały tzw. przyszłe rozkłady jazdy. Obowiązują one do 9 czerwca. Problem w tym, że dotyczą wszystkich połączeń, oprócz sezonowych do Czech.
#AKTUALNOŚCI
0
Zamiast niedzieli - Nibylandia
W najbliższą niedzielę, 11 marca o godzinie 12:30 na scenie Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu zobaczymy spektakl w reżyserii Karoliny Maciejaszek pt. „Piotruś Pan” na podstawie znanej powieści J. M. Barrie`go.
#KULTURA
0

Komentarze

ricko
2018-03-08 20:49
Brawo szybka reakcja służb odpowiedzialnych za most.Postawiono znak zakazu ruchu.
Lolok
2018-03-07 19:05
I Super!
ricko
2018-03-07 13:35
Powinni postawić znak: zakaz ruchu bo jak widać na zdjęciu, samochody po nim jeżdżą. Wjedzie samochód 3,5 tonowy i zawiśnie tak jak ten w Marciszowie.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama