DO GÓRY
#reklama

Most i wiata


     
    Udostępnij

Przed rokiem sporo się działo na torach w Kamiennej Górze. Polskie Linie Kolejowe przeprowadziły klika istotnych remontów. To nie koniec inwestycji w kolej. Już w najbliższym czasie rozpoczną się prace warte ponad 2 miliony złotych.

Właśnie rozstrzygnięty został przetarg na remont mostu kolejowego w km 3.891 linii kolejowej nr 298 Kamienna Góra – Sędzisław wraz z robotami towarzyszącymi. Chodzi o przeprawę nad Bobrem w Dębrzniku. Prace wykona wrocławski Dolkom. Wartość to 2 029 473 zł.
– Remont planujemy przeprowadzić w miesiącach maj – sierpień bieżącego roku – mówi Bohdan Ząbek, rzecznik PKP PLK we Wrocławiu.
Natomiast już w 2019 roku PLK planuje wykonać inny ważny remont. Chodzi o naprawę wiaty przy dworcu w Kamiennej Górze.


Więcej na ten temat w najnowszym RTI - już w kioskach.
Red.

Czytaj również

#reklama
Wielki Piknik Patriotyczny (pod naszym patronatem)
Setki motocykli, koncerty, wspólne śpiewanie, zabawa fantowa oraz liczne stoiska - to część atrakcji, która znajdzie się na Wielkim Pikniku Patriotycznym w Krzeszowie.
#RÓŻNE
1
Repertuar filharmoniczny - maj 2018 r.
Zapraszamy do zapoznania się z bieżącym repertuarem filharmonii w Wałbrzychu i Jeleniej Górze.
#KULTURA
0
Na co do kina? (do 10 maja)
Zapraszamy do naszego cotygodniowego poradnika kinomana. Kina w: Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Sokołowsku, Krzeszowie i Kowarach.
#KULTURA
0
Ma problem nie tylko z autami
Przed rokiem ukradł, a następnie podpalił samochód swojemu ojcu, jakby tego było mało niedawno okradł też koleżankę.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Kolejarz
2018-05-07 20:04
Oprócz większych inwestycji prowadzone są także prace utrzymaniowe. W środę 2 maja pracownicy Zakładu Linii Kolejowych w Wałbrzychu rozładowali na południowej głowicy stacji Kamienna Góra kilkadziesiąt podrozjazdnic drewnianych. Będą one służyć do naprawy rozjazdów. Niestety dzieją się także rzeczy bardzo złe. Dziś tj. w poniedziałek 7 maja pracownicy ZLK Wałbrzych zdemontowali w Lubawce jeden z rozjazdów.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama